Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön egy szingli srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön egy szingli srácnak tényleg nem lehet ,vagy inkább ennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
25 vagyok.. 4 éve élek Németországba.. amióta kijöttem azóta is egyedül vagyok .. mármint nincs barátnőm.. jó lenne egy magyar lány..de azok mind párral, gyerekkel, családdal jönnek ki.. és sok ismerős mondja hogy ők már feladták hogy itt magyar párt találjanak. Mert nincs egyedülálló lány... Én meg némettel,meg egyéb országú lányokkal nem fogok ismerkedni. Kész pont... Szóval teljesen kivagyok...

ápr. 17. 22:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
német cég és vsak 1550 nettót kapok.. szóval..
ápr. 18. 18:55
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Szóval szóba sem jöhet egy párkapcsolat számodra csak jöttél ide siránkozni, értjük.

Te dolgod, oldd meg ahogy szeretnéd, csakis rajtad múlik

ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11

Hát, akkor nem igazán vagy túl jó választás. A kétszereset kerestem kint, gyakornokként. 😳 Szerintem nézz más melot

ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy elnézem, nem az a baj, hogy nincs szingli magyar lány, de még csak nem is az, hogy munkásszállón laksz, neked valami egyéb bajod lehet saját magaddal, meg sem próbálsz nőt keresni, csak a kifogásokat keresed, hogy miért nincs és nem is lesz :( Kicsit össze kéne kapni magadat fejben
ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
de hát na nincs magyar
ápr. 20. 17:48
 16/16 anonim ***** válasza:

Sok ember valóban azonos nemzetiségű társat akar, mert azonos a kultúra, nincsenek nyelvi nehézségek. Meg tudom érteni, annak ellenére, hogy én nem zártam ki a külfödieket se a társkeresés során.

Gyere haza nőt keresni, aztán vidd ki vagy éljetek távkapcsolatban.

ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!