Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Győrben fiatal férfiként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben fiatal férfiként hol ismerkedjek? 28/F Bővebben lent

Figyelt kérdés
Full átlagos csávónak tartom magam, elvileg nem vagyok csúnya, es elég izgalmasnak tartanak a legtöbb ember. Nem régen költöztem a városba, viszont azóta mintha megallt volna körülöttem az élet. Olyan mintha a normális csajok eltűntek volna innen, és csak csávók lennének. Tudom a normalis relatív, de kezdetnek, h lehessen dumálni, normális kommunikációt folytatni vele, nem nagy igények. Tinderen vagy plázacicak(belőlük már kinőttem😅) vagy a másik veglet.. Kezdek kicsit elkeseredni már, olyan mintha innen elmenekülnének a normálisabb emberek. Mások hogy látják ezt?

ápr. 17. 23:37
 1/5 FERI BÁCSI VILLANYÓRÁJA válasza:
0%
Győrben villamos is van, mi gyakran használjuk a Józsival Budapesten.
ápr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, igen kedvencem a győri 1-es vili, mert eljutok flóriánról újbudaközpontba 🙃😂 Üdv, Józsi bácsi
ápr. 18. 07:04
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon sok normális lányt ismerek Győrből is. Így nem is értem, hogy hogy nem találsz.

Arra gondolok, hogy lehet magasak az elvárásaid. Lehet, hogy már nem jönnél össze egy plázacicával, viszont külsőleg olyat keresel.

ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Győrben rengeteg a cigány.
ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, h magasak😃
ápr. 19. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!