Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy valaki incelnek minősül, tényleg csak döntés/gondolkozásmód kérdése?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 15:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
24%
Azok a férfiak nem nevezik magukat incelnek! Ez a különbség.
ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
0%

#18: EZT a mondatomat viszont már látom, nem olvastad el, te nagyon értelmes:


"Ennek a szónak / igének az esetében"


Az incelKEDÉS szóról beszéltem. Te most vagy tényleg teljesen hülye vagy azzal, hogy az "incel" szó jelentéséről papolsz, vagy szándékosan annak tetteted magadat, hogy tereljél, és hogy neked legyen igazad.

ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
49%

Az incelkedés és az incel nem ugyanaz. De hasonló és van értelmük, az egyik a másikból alakul ki. Az első esetben még ki lehet belőle lépni, a második esetben sem lehetetlen, de nagyon magába kéne néznie és változtatni.

Minél tovább ragad valaki incelként annál tovább tart, vagy lehetetlen kimászni belőle.

Az incelkedés még most sem értem miért zavar. Az incelekhez kapcsolódik.

Van aki egy ideig viccként fogja fel, vigaszként, megértő embereket talál a fórumokon, chat oldalakon és ott ragad, vagy rájön, hogy nincs értelme.

Rajta múlik. De ha már incelkedik az már eleve rossz út rá nézve.

Incelkedés helyett inkább mehetne szakemberhez, vagy valami hasznosat csinálhatna.

Ha sikertelen ember panaszkodik valakinek az teljesen más mint egy incelkedő teszi azért másoltam be miről szól az incel lét. De nyugodtan légy ideges, magadnak csinálsz rosszat.

ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
60%

"nem fogom elcs*szni emiatt az algoritmusomat"



[link]



39F incel

ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%

#23: oké, drága, ebből a hozzászólásodból most már egyértelmű, hogy bele vagy ragadva a saját véleménybuborékodba, miközben azt hiszed, hogy van rálátásod a dolgokra. Meglepetés: a kettő kölcsönösen kizárja egymást.

Nem kell aggódnod miattam, most már tök nyugodt vagyok, mivel már világos számomra, hogy teljesen fölöslegesen pazaroltam rád az energiámat.

ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
32%
#24: kösz.
ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
83%

Igen is meg nem is.



Az, hogy ki milyen helyzetből indul az életben nem rajta múlik. Nem ő dönt arról, hogy gazdag vagy szegény családba születik. Nem rajta múlik, hogy milyen a szülei gén állománya amiből majd az ő külseje lesz.


Tehát mondjuk egy lábbal születve nem olyan egyszerű megnyerni egy futóversenyt.


Az visszont, hogy a kiinduló helyzetből mit hoz ki már csak is kizárólag az emberen múlik.

ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
18%
Haha incel férfi Vs sikertelen férfi között annyi a különbség , hogy az utóbbi sértőnek tartja (vagy nem ismeri ) az incel fogalmát. De egy különálló nő véleménye szerint incel Ferike és Balazska is, ha mindkettő mondjuk 30 éves szűz, elhízott , csóró és a tipikus lúzer.
ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
30%

28#

És nem csak a nők, de a férfiak is ugyanúgy incelnek tartják, mivel az. Az hogy sértőnek találja vagy éppen nem is ismeri, és ezért nem tartja magát annak, az hót lényegtelen, ha közben mindenki tudja róla hogy az

ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
41%

"Igen, mert nagyon sok szegény, csúnya, hátrányos helyzetben lévő férfinak vannak barátai, elfogadható munkahelye, párja sőt családja.":


Van munkahelye, mert egyetem helyett 20 évesen el lett helyezve egy jó csapatba és ma is ott van.

Van barátnője, mert 2014 -ben még nem volt ilyen rossz a párkapcsolati piac, mint ma. Akkor felszedte a nőt azzal, hogy középiskolai tanulás helyett kiment drogozni a haverokkal.

ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!