Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom h nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom h nagyon sok ember élete csak azért minősül életnek mert az tartalmaz párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Pusztán azért feltételezem ezt mert ha ez a státusz megborul akkor 1. elkezdenek pánikoni mint ha a karjukat vágták volna le.

2. Ha találkoznak olyannal aki e nélkül úgy amúgy tökéletesen megvan rögtön lesajnálják / bolondnak nézik.


Mer h hogyan lehetséges ez ?



2018. okt. 30. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Mert mindenhonnan az ömlik ránk, hogy az az élet értelme, hogy mindenki párkapcsolatban éljen.
2018. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Tudtommal az ember társas lény nem? Mindenki keresi azt a személyt, aki mellett le tudja élni az életét. Persze, van, aki erre képtelen, vagy az egójából nem enged és ezért inkább egyedül él.


Egyébként, nekem is, mint sok másnak, attól, hogy párkapcsolatban vagyunk, még van életünk, pl. hobbink, baráti társaság...stb.

Ja, és ahhoz, hogy valakinek meg vér szerinti gyereke legyen, ahhoz nyilván szükséges két ember szexuális együttléte.

2018. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
A Párkapcsolat nem függő viszony.. Ezek akik egyikből ugrálnak a másikba a szakitás másnapján mert egyedül levegőt se tudnak venni mind társfüggők ezek nem boldog párkapcsolatok.. A válás után évekig egyedül voltam nem ugrottam bele vkinek az ágyába csak mert ugy illik h kell mellém vki akinek a csatolt része lehetek..
2018. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az ember társas lény nem tartalmazza azt a tételt h feltétlen párkapcsolatban kell h éljél.

Nekem is van lakótársam meg testvérem is, jééé én is beszélgetek emberekkel.


De köszi h megdefiniáltad már v 1 M X-a h akinek nincs kapcsolat az nem is ember. Akkor jól gondoltam.

2018. okt. 30. 17:46
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Bírom az ilyen válaszokat ,amikor azt írják hogy az ember társas lény.Ja,az volt az őskorban vazze,mikor együtt kellett elkapni a mamutot, ma már vannak olyan intelligens lények is,akiknek nem kell más idióta hogy mellette legyen,mert egyedül is elvan,és nem sírdogál éjjelente hogy egyedül kell aludnia.Ennyi életképtelen ember nem volt soha mint manapság.
2018. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező + 5-ös!


Manapság az embereknek túl nagy az egójuk, képtelenek alkalmazkodni a másikhoz és nem tudnak kompromisszumot kötni, na, ezért akarnak a legtöbben egyedül élni! Ja és a másik, hogy egyes munkamániások, a pénzt hajszolják, de a sírba senki nem viszi oda magával.

2018. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

ui.: "Nekem is van lakótársam meg testvérem is, jééé én is beszélgetek emberekkel."


És majd 50 évesen is lakótárssal szeretnél élni? És majd a testvéred is biztosan szeretne családot, ergó kevesebb ideje lesz majd rád!

Akkor is egyedül fogsz lenni évek múltán, remélem ezt is tudod, és remélem jó lesz ez így neked.

2018. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor miért szoljátok meg itt azokat a nőket pasikat akik egyikből a másikba hidegvérrel át lépnek,mintha nem is lenne érzés semmi.. Hisz ők jol csinálják,mindegy ki csak legyen egy darab akit mutogatni is lehet h pasim v ő az asszony.. Sokan azért vannak együtt mert könnyebb kifizetni a lakást.. Ezeknél jobb a magány..
2018. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igazából nem csak párkapcsolatról van szó. Hanem alles zusammen mindenről karrier, kapcsolatok, megjelenés stb. Akkor vagy menő ha gazdag sportkocsival fuvarozod a barátnődet és több százezreket költesz el hetente.

Most nagyon szélsőséges példát mondtam, de a lényeg szerintem érthető. Ezt neveli már sok ideje belénk a média. Pedig az egész egy nagy hazugság és nem kell mondanom, hogy fenntről lehet a legnagyobbat esni.

Nem attól leszel valaki, ha ez vagy az megvan neked, amit egy társadalom elismer. Az a fontos, hogy te a saját értékrended szerint mit gondolsz helyesnek és az alapján cselekszel.

Az élet nem csupán a párkapcsolatról szól. Része, de nélküle ugyan úgy lehet létezni.

2018. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez szerintem így, ahogy írod, túlzás, bár biztos van, akire ráillik.

De az biztos, hogy a párkapcsolat amolyan alapvető, kötelező dolog az emberek szemében.

2018. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!