Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a nő nem kérdez vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nő nem kérdez vissza, mi az oka?

Figyelt kérdés

Online ismerkedés, akár itt, akár erre szakosodott applikációban. Én férfiként nyilván kezdeményezek, elindul egy chat-féle. A hölgy készségesen megválaszol mindent, de ő maga nem kérdez. Ugyanakkor válaszol, tehát nem az van, hogy tökegyértelműen ghosting, vagy közöny, mert benn marad a beszélgetésben, csak nem kérdez. Hölgyek, milyen esetben tesztek így?

(Ha totál nem érdeklődik és kiszáll, azt megértem, de ezt nem.)



#ismerkedés #interaktivitás
ápr. 18. 16:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Válaszolok, mert a traumáim miatt “people pleaser” vagyok és akármennyire nem akarok a másikkal beszélni, nem bánthatom meg azzal, hogy nem válaszolok. De nem kérdezek, hogy valahogy éreztessem, hogy nem szívesen veszek részt a beszélgetésben.
ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Megtart téged a rosszabb időkre.
ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
1 - Ha nem szívesen, akkor egyáltalán miért veszel részt a beszélgetésben? Csak rabolod mindkettőtök idejét.
ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Tudom, de nem tudok mit csinálni. Tudom, hogy várja a választ, engem meg szét szed a tudat, hogy megbántom azzal, hogy nem írok neki vissza.
ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem érdekel, azt írd meg neki. Finoman.

"Attól tartok, nem egymást keressük, ..."

ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenkor akkor van ha nem tetszik a másik személy. De viszonylag normális hangot üt meg a kommunikációja. Ezért nem akarom megbántani de mint férfi nem érdekel. Azt várom hogy észrevegye magát és ő vessen véget az “ismerkedésnek”
ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Attól tartok, nem egymást keressük.

És nincs megbántás, se időrablás.

ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

#5


Köszi, tudom mit hogy kéne, csak ennél bonyolultabb ez.

ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
"Azt várom hogy észrevegye magát " - ehelyett nem lehetne egyenesen, őszintén, nyíltan kommunikálni és nem sunnyogni?
ápr. 18. 17:04
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Én pl nem szeretek faggatózni. Az is sokat mond a másikról, hogy mit mesél magáról, vagy mit nem. Nem kérdezek,vagy, ha igen, akkor sem direkt módon.
ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!