Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a nő nem kérdez vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nő nem kérdez vissza, mi az oka?

Figyelt kérdés

Online ismerkedés, akár itt, akár erre szakosodott applikációban. Én férfiként nyilván kezdeményezek, elindul egy chat-féle. A hölgy készségesen megválaszol mindent, de ő maga nem kérdez. Ugyanakkor válaszol, tehát nem az van, hogy tökegyértelműen ghosting, vagy közöny, mert benn marad a beszélgetésben, csak nem kérdez. Hölgyek, milyen esetben tesztek így?

(Ha totál nem érdeklődik és kiszáll, azt megértem, de ezt nem.)



#ismerkedés #interaktivitás
ápr. 18. 16:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak is csinálják.

Rám ír egy hellot/mizut majd én dobok fel témát és kérdezek mint valami nyomozó.

Ha meg beleunok akkor küldi a kérdőjeleket idegbetegesen, vagy ír valami hisztis szöveget hogy kár volt pazarolni az idejét ha ilyen vagyok 🤔

Szerintem nem kíváncsiak a másikra, csak magukról akarnak beszélni.

ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
49%

"Válaszolok, mert a traumáim miatt “people pleaser” vagyok és akármennyire nem akarok a másikkal beszélni, nem bánthatom meg azzal, hogy nem válaszolok. De nem kérdezek, hogy valahogy éreztessem, hogy nem szívesen veszek részt a beszélgetésben."


És azzal nem bántod meg, hogy nem őszintén veszel részt a kommunikációban, hanem konkrétan sajnálatból válaszolgatsz?

Ez magad felé és a másik felé sem tisztességes.


"Azt várom hogy észrevegye magát és ő vessen véget az “ismerkedésnek”

Áhh...már mindent értek akkor, szerintem volt szerencsém pont egy ilyen emberhez mostanság... most állt össze a kép.

Szerintem ezzel a viselkedéssel jobban megbántod a másikat, minthogy közölnéd az igazat.

ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, csak udvariasságból válaszol.
ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
Ez elég gyakori jelenség. Az egyik férfinál egyszer felhoztam, hogy zavar, hogy nagy ritkán kérdez vagy kérdez vissza, és elõször nem akarta elhinni! Aztán visszanézte magától a chatet és bevallotta, hogy igazam van, majd próbált rajta javítani, de nagyon hülye, felesleges, erõltetett kérdéseket kezdett feltenni. Kiábrándító volt. Nem tudom, lehet csak nem kíváncsi típusok?
ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem szocializált.
ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%

Őszinte nyílt kommunikáció. 😆


Tudod, hány faszi ír itt rám? Krva sok. Hány kérdezi meg nyíltan, hogy ismerkedem-e? 0. A pasik is kerülik a nyílt kommunikációt, mert ott van a pakliban, hogy nemet kapnak.

ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
29%
Soha nem szoktam visszakérdezni. Nem akarok olyanokkal beszélgetni, akiket faggatni kell, mint egy óvodást. Ha nem tudsz normálisan beszélgetni úgy, hogy a leírt információkra reagálsz és nem várod a kérdőjelet, akkor én rövidre zárom a beszélgetést egy idő után. A barátaiddal is úgy szoktál beszélgetni, hogy minden mondandódat kérdéssel zárod?
ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%

AZt kérdezd, amit magadról már előtte elmondtál. Én legalábbis rühellem, ha a másik semmit nem mond magáról de faggat, és nem marad más, mint a visszakérdezés, hogy 'és te?'

Törekedj arra, hogy beszélgetés legyen, ne kérdezz-felelek interjú. (Mi a kedvenc akármid kérdések nagyon lelombozóak, ha semmi kiegészítés nincs mellé, hanem jönnek sorban mint egy állásinterjún.)

ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%

Mert nem kerdesekbol all a komunkikacio.

Simen lehet kerdesek nelkul beszelgetni vagy szinte azok nelkul.


A kerdesek amit feltesznek lenyegtelenek. Legalabis az elejen. Azok akkor lesznek lenyegesek ha mar alakul valami.

Addig boven eleg egy kellemes dumcsi. Akarmirol

ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem pár napja irogat egy srác. Tok kedves volt, nem volt tolakodó. Mondom, akkor kedvesen visszairok, valaszolok. Egyébként az oldalain több közös kép van kint a párommal, gondoltam, ennyire senki nem pofátlan, hogy megpróbáljon felszedni.

Azért ritkán irtam neki vissza és többnyire semlegesen, én nem kérdeztem semmit.

Ma már az is kérdés volt, hogy mivel foglalkozom és van e párom.

Namarmost, ha az elején nem valaszolok, akkor bunkó vagyok, ha megírom, hogy nem szeretnek ismerkedni, bunkó vagyok, ha párom van, akkor azért vagyok bunkó, de amúgy is bunkó vagyok, hogy azt feltételezem, ismerkedni akar, miközben csak barátkozna.

Na ezért nem írok már ezekre semmit.

ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!