Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elkezdtem beszelgetni egy...

Elkezdtem beszelgetni egy ferfivel online es telefonon, de sosem kerdez vissza, ez lehet e a szemelyisege miatt?

Figyelt kérdés
En 3 eve vagyok egyedul.Az evek alatt voltak akik ramirtak, ismerkedni akartak, de en valtozo okoknal fogva, nem valaszoltam senkinek.De ez az illeto mas.Szamomra teljesen megfelelo, kedvelem is, mar az 5. napja beszelgetunk, irunk egymasnak.O is nagyon beszedes beallitottsagu, en is.De tiszteletbol en mindig vegighallgatom akkor is ha az a tema egyaltalan nem erdekel.Sokszor kerdezek tole dolgokat, hogy masra tereljem a szot, de o sosem kerdez vissza. irasban nem gaz, elmondom amit akarok, reagal ra, de sosem kerdez semmit rolam.Nem tudom, hogy ez a szemelyisege miatt van, vagy nem erdeklem annyira. Az o horoszkopja szuz, en merleg vagyok.O 38, en 35 eves vok. Arra lennek kivancsi, hogy igy megeri e vele talakoznom, vagy inkabb hagyjam.Mert tenyleg szimpatikus, de nem akarok ugy belehabarodni, hogy aztan csalodas legyen belole. Tehat o ilyen szemelyiseg, vagy az kizart?
2020. nov. 10. 20:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen, ő olyan személyiség, hogy nem érdekled.
2020. nov. 10. 20:56
 2/12 anonim válasza:
Hát nem tudom, azért majdnem 40 évesen így viselkedni... Szerintem ha nagyon érdekelméd, akkor legalább visszakérdezne, de alkalmanként azért új témákat is illene feldobnia. Én is utálom azt, ha csak nekem kell erőlködnöm, mert a másik ember egy fikarcnyi energiát sem tesz bele a dologba. Úgy gondolom, hogy az ismerkedésnek a kölcsönös kérdezgetésből is kell állnia. Nem vallatásjelleggel, de érdeklődni a másik iránt. Számomra eléggé lehangoló, ha a beszélgetőpartnerem még csak visszakérdezni sem tud, az ilyen ember eléggé felejtős. De te tudod, hogy neked mennyit ér meg az ügy.
2020. nov. 10. 21:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Szomoru vagyok, mert amugy sokszor ir kedves dolgokat, 100%-ig ugy erzem, hogy o jo ember, el tudnam vele kepzelni az eletem. Nem tudom, hogy esetleg ezt megemlitsem e neki, vagy a szemelyes talalkozas utan emlitsem meg neki, vagy kerdes nelkul meseljek magamrol.Persze sokat meseltem magamrol, de csak azert mert en megkerdeztem vmit tole, es arra en is valszoltam miutan o valaszolt, de nem azert mert kerdezte.
2020. nov. 10. 21:08
 4/12 anonim válasza:
Lehet, hogy úgy gondolja, hogy kérdezés nélkül is mesélni fogsz, és nem rosszindulatból csinálja. Vagy lehet, hogy (kicsit) autista, esetleg nárcisztikus.
2020. nov. 10. 21:12
 5/12 A kérdező kommentje:
Aki telefonon ilyen, az valoszinuleg a szemelyes talalkozo alkalmaval is ilyen lesz?
2020. nov. 10. 21:16
 6/12 anonim válasza:
Nem tudom, ez változó. Én pl. utálok telefonálni, élőben eleinte szorongok, nehezen tudok feloldódni, írásban meg sokkal könnyebb. Találkozzatok, aztán meglátod, hogy hogyan viselkedik.
2020. nov. 10. 21:22
 7/12 anonim válasza:

Ha betartod a tanácsom, akkor nagyon sok tippelgetést, félreértést megspórolhatsz. Tedd fel neki a kérdést: Te miért nem kérdezel sose vissza? Esetleg nem érdekellek annyira? :)


3-5 perc alatt le lehet írni a kérdést, és a probléma amibe beleütköztél, megoldódik a válaszával, mert megtudod, mit érez. Miért nem kérdezted meg eddig? Mire ez a találgatás?

2020. nov. 10. 22:07
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat igen, ArthurTailor, ez lenne a helyes megoldas. Csak nem tudom hogy reagalna ra. Lehet, hogy ez neki fel sem tunik.
2020. nov. 10. 22:59
 9/12 anonim válasza:
Miért kell tudnod, hogy reagál rá? Nem erről szól a kommunikáció, hogy kitalálod, a másik mit mondhat.
2020. nov. 11. 00:29
 10/12 anonim válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy a férfiak sokkal kevésbé kérdezősködnek, mint a nők, és ez messze nem jelenti azt, hogy nem érdekled, mert legalábbis nálam, mindenre figyeltek amit mondtam magamról, egyszerűen csak nem akartak faggatni. Ha jól megvagytok és szimpatikus, ezért ne add fel!
2020. nov. 11. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!