Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randin illik virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin illik virágot adni a lánynak?

Figyelt kérdés
Jó benyomást kelthet ez ha nem is egy nagy csokrot de pár szálat ad a pasi kiszemelt lánynak?
ápr. 19. 08:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%

Én nem ajánlom. Egész nap nem akarnám magammal cipelgetni. Semmilyen ajándéknak nem örültem volna. Majd, ha komolyabb lesz a dolog.


29N

ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Első randin még nem kell, nem is praktikus órákon át hurcibálni a virágot. Majd később, ha már ott tartotok hogy átmész hozzá, akkor egyből vízbe is tudja tenni.
ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Én nagyon örülnék ilyen gesztusnak. A randi végéig max. a kocsiban hagyjuk, nem kell cipelni :D
ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Pár óra alatt el is fonnyad a vágott virág, meg én elsőre tolakodónak érezném, meg túl direktnek, hogy ezzek akar lenyűgözni. Szerintem ráér később az ilyesmi gesztus.
ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%

Nekem nagyon nyomulós hatást kelt, és nem cipelném.

Ha komolyabbak leszünk jól tud esni, és érzem is hogy őszintén adja, nem hogy első randin bevágódjon.

ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%
Lol lányok ti nem szeretitek, ha jól bánnak veletek vagy mi van? Engem volt, aki 1 hónap után nyaralni is elvitt, most erre is azt mondanátok, hogy “fu de gáz, hogy ennyire nyomul, inkább szarna a fejemre”?😂
ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
52%

#6

Vigye az anyját. Majd kifizetem a saját részemet, amikor oda jutunk. 1 hónap marha kevés ilyesmihez. És nem ezt jelenti a jól bánán. Eléggé fogalomzavarban vagy.

ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
39%
#7 ok én azért marha jól éreztem magam koktélt szürcsölgetve a tengerparton, ha ez a “rosszul bánás”, akkor egye fene, inkább választom ezt😂
ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van utolsó!

Sokan amúgy nulla önbizalommal akarnak belekezdeni egy új kapcsolatba és ezért nem mernek elfogadni semmi jót. Mert tudat alatt azt hiszik hogy nem érdemlik meg.


Nekem első találkozáskor egy tálca süteménnyel állított be a férjem, második találkozáskor is, harmadikon elvitt (autóval!) 50 km-re egy gyrososhoz, legközelebb étterem volt a Duna parton, nyáron már nyaralni mentünk külföldre, ezek a szokásai azóta is megmaradtak.

Vett 2 autót a nevemre. Építkezünk , de ő keresi meg az árát, nekem nem kell eltartanom őt, gyakran járunk étterembe.

De amúgy nálunk soha nem volt téma a pénz. Egyszerűen amikor pénzt keres, hazahozza és beteszi a dobozba, abból vásárolunk.

Persze nem minimálbért keres. Vállakozó.

A többi dolgot , hogy mi mindent kaptam ,már inkább le sem írom. Nem akarom hogy támadjanak azok, akik nem így élnek.

ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
24%
Majd magamnak megveszem, nem kell, hogy kiszolgáljanak se eltartsanak. Aztán majd koppantok, amikor véget ér a jó világ.
ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!