Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randira természetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randira természetesen viszek a lánynak egy szál virágot. De akkor ezután minden randira illik majd vinni vmit?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy akár még virágot sem kell vinned, hiszen nem tudhatod egyrészt hogy milyet szeret, másrészt, hogy egyáltalán szereti-e a virágot. Egyébként ha viszel is, természetesen a többire nem kell, lévén, hogy ha jól megy akkor még lesz egy rakás találkozótok.

Egyébként pedig az első randin úgyis kiderül, hogy hogyan viszonyultok egymáshoz, így hát a későbbiekben a meglepetés nem feltétlenül kell, hogy virág legyen.

2008. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem bőven elég lenne ha csak magadat hoznád!:)
2008. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig ne hagyd magad lebeszélni, vigyél csak neki virágot, ez egy nagyon kedves gesztus, és a lány biztosan örülni fog!!! Utána, ha összejöttök, már nem kell minden alkalommal megajándékoznod, -hiszen tényleg az a lényeg, hogy "magadat vigyed"- csak születésnap, névnap, karácsony, évforduló - de ezen alkalmakra ő is fog Neked adni valamit. Néha azonban, ha már jártok, "csak úgy" is aranyos dolog meglepni egymást virággal vagy más aprósággal - szerintem csak használ a kapcsolatnak, ha ilyen kedves vagy!

Engem a barátom elég gyakran vár rózsával a vonatnál (különböző városokban lakunk), aminek nagyon örülök. Vagy ha beülünk valahova, és jön egy virágárus, szinte mindig vesz nekem. De ez csak egy plusz, a kedves viselkedés a lényeg, a szeretet, tisztelet, hogy egyenrangú félnek tekintsd, és ezeket virágokkal, tárgyakkal nem lehet kiváltani. Ez csak hab az amúgy is finom tortán, ha érted, mit mondok.

Kívánom, hogy jól sikerüljön a randi! :)

2008. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és imádom a virágot, nagyon romantikus, ha az első randira azt visz a fiú. DE! Ha úgy tervezitek az estét, hogy mentek valahova, moziba, bulizni stb., akkor a virág csak kellemetlenségeket okoz, és útban lesz, ráadásul el is fog hervadni a nap végére...:(( Én akkor javaslom, ha mondjuk a lányhoz mégy, és ott adod át.

Egyébként nem kell minden randira vinni valamit, előbb utóbb úgyis kifogynál az ötletekből (meg a pénzből is :))...

2008. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek virágot kapni, pont azért, mert ha megyünk valahová, akkor útban van, meg én nagyon nem szeretem, ha valamit vinnem kell a kezemben. Lehet, hogy ez az én hülyeségem, de engem tényleg zavar. Ha valaki az otthonomban meglátogat, akkor szívesen veszem, hogy kapok virágot, mert ott rögtön vázába tudom tenni, de amúgy nem vagyok egy virágőrült. Én akkor már a bombonnak jobban örülök, ráadásul azt simán beteszem a táskámba :) Mondjuk én jó nagy táskával járok, kis kézitáskába az sem fér bele.
2008. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első randin valószínűleg sétálni megyünk egy parkba, leülünk ott egy padra, ilyesmik:D Így sztem okés a virág, nem?

2008. szept. 14. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
És akkor végig vigye a kezébe? Az olyan izé...
2008. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen találkoztok, amihez közel van a park, és akkor adod neki oda, akkor nem vészes. De ha a város egyik felében találkoztok, és a másik felébe mentek, akkor már tényleg zavaró lehet, hogy vinni kell.
2008. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ha pasi lennék minden 3. randira vinnék valami apróságot.De nem az ajándékkal akarnék hóditani.
2008. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

OK, lehet, hogy az elsőre nem kéne vinnem, mert ez egy vakrandi-szerűség lesz.

Akkor legyen az, hogy majd a másodikra?

2008. szept. 17. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!