Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Illik virágot adni valentin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik virágot adni valentin napom egy lánynak akivel még nem beszéltél de tetszik neked?

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
kerdezd meg tole
2023. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Hát, az biztos, hogy nagyon meglepődik, nagy valószínűséggel lefagy és nem fogja elfogadni.

Lehet, hogy nem tetszel neki, vagy van neki is kiszemeltje, vagy pasija.

De, van egy kis esély, hogy minden úgy alakul mint a filmekben.

2023. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet.
2023. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon kellemetlen szituációnak találnám. Most ezt lehet nagyon mélyre viszem, de allergiás is lehet a virág porjára :)

Inkább írj rá, beszélgessetek, aztán ki tudja, lehet, hogy még a barátnő lesz valentin napig

2023. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor hogy tudassam vele hogy beszéljünk vagy legyünk kettesben?

Ötleteket légyszi :D

2023. jan. 22. 20:51
 6/16 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Van egy fura módszer, ami működhet.

Ha van közös ismerősötök, akkor kérd meg ezt a harmadik személyt, hogy mutasson be téged a csajnak. Hátha beválik.

Vagy csak egyszerűen menj oda hozzá, mutatkozz be neki, estleg kérdezz tőle valamit a sulival kapcsolatban. Ha bejössz neki és van ideje, akkor úgy is leáll veled beszélgetni.

Persze ez csak akkor működik, ha egy suliba jártok.

2023. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk, igen, de hogy oszinte legyek félek. És amúgy ez hol történjen? Folyosón?
2023. jan. 22. 21:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, írhatsz nyugodtan privátban, mesélek személyes történeteket, amik lányként NEM értékeltem a fiúktól. :)

Szerintem mosolyogj rá, ha látod a folyosón. Kövesd be a közösségi oldalakon, jelöld be ismerősnek kezdésként.

2023. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Azt meghiszem, hogy félsz. Tudom mit érzel.

Na, de szerintem jobb, ha a #8-tól fogadsz tanácsokat, ő mégis csak lány. #2,6-os voltam. Sok sikert a jövőben.👋

2023. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha még addig nem tudtok egymással beszélni (akár egy csoportban is lehet), addig ne vegyél neki semmit.

Később is értékelni fogja a virágot, ha összejöttök egyáltalán.

2023. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!