Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő szerelmes csinálhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szerelmes csinálhat olyat,hogy kerüli azt a férfit?

Figyelt kérdés
Tehát egy társaságban vagy egy olyan helyen ahol többen vannak,nem mer a közelében lenni és nézni is csak távolról nézi.

ápr. 20. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
igen.
ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
1+ Ellenben nem szerelmes.Még csak figyeli a másikat.max.
ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
igen
ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan, annyira örültem, mikor felnőttem, hogy nem lesz ilyen gyerekes, "miért néz/nem néz az a srác/csaj", de felnőttektől ez rosszabb és szánalmasabb.
ápr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pedig így van és màr 20+ éves a lány.
ápr. 21. 01:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Neked tetszik a lány?
ápr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Párom 20 éves volt. Tetszettek neku. Én szakíts utan voltam, elég rossz passzban. Került, pedig addig napi szinten haveri kapcsolat volt. Egy nap véletlen megtudtam mikor megy haza este és haza kiaértem. Megkérdeztem lehetünk-e együtt. Ez 22 éve. Igen simán kerülhet.
ápr. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Simán lehet, igen. Nem feltétlenül "gyerekes" okból, hanem akár azért is lehet, mert úgy gondolja/érzi, hogy nem kölcsönös a dolog vagy valami miatt nem lehet rá esély, hogy összejöjjetek, ezért inkább nem akarja kimutatni, a tudtodra hozni az érzéseit. Azt viszont nem tudja megállni, hogy ne figyeljen oda rád, ezért például egy összejövetelen néz téged.
ápr. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen ha nagyon félénk, foglalt a pasi és/vagy tudja, hogy semmi esélye. Vagy akár a nő foglalt. Ezek jutottak hirtelen eszembe.
ápr. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Az is lehet, hogy azért kerül, mert egyáltalán nem kíváncsi rád. Miért egyből azon az opción gondolkodsz, aminek a jelét sem látod?


Ha egy nőt érdekelsz, akkor valahogy a tudtodra adja. Ha nem, akkor vond le a következést és ne kattogj rajta.

ápr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!