Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen az a személyisé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen az a személyiség, aki népszerű a nők körében?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 20:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
55%

Én ugyan férfi vagyok de ezeket vettem észre:


- jó humor - elég egyértelmű, a nők imádják az őket megnevettető férfiakat

- szenvedély, lelkesedés, tűz - az is nagyon vonzó általában ha valaki szenvedéllyel, tűzzel tud beszélni a neki fontos témákról

- pörgősség, magas energiaszint, bulisság - ők jó hangulatot csinálnak, felrázzák a társaságot, nem lehet mellettük unatkozni

- "melegség, jó energia" - vannak azok az emberek akiknek jó a közelében lenni, sugározzák a j érzéseket, biztonságot, elfogadást

- meggyőzőképesség, szuggesztivitás - dominanciát sugároz

- intelligencia, tájékozottság - szintén lenyűgözi a nők egy részét

ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
48%
A bulis emberek mellett annyit unatkozom, hogy lerágnám a karomat, de persze egy férfi™ jobban tudja.
ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
A papucs biztosan.
ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lehet válaszolni a kérdésedre, mert általánosít és nincs ilyen hogy "a nők köre" - esetleg személyiségtípusok, de még ott is lesz eltérő preferencia. Van, akit a nagyhangú, macsó típus vonz, van, akit a komoly, intelligens üzletember, van, akit a komoly, gazdag üzletember, van, akit a lazaság, spontánság, van, akit a kemény kéz stb. Egy-egy személynél is változhat a preferencia, azért általában 20 évesen más tart az ember fontosnak, mint 35 évesen, mást is keres egy pasiban (20 évesen NEM a gyerekeim apját kerestem, nem volt realitása, hogy ilyen fiatalon megtalálom, nem is vágytam rá még ahogy gyerekvállalásra sem, ettől függetlenül NEM a nagy farok, a keménykedés vagy a menő autó vonzott már akkor sem a pasikhoz).
ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%
De minek írnak ide ilyen megkeményedett pasik...nem is értem.
ápr. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%

#12

Mint írtam, ilyen a párom :) tanulj meg olvasni és értelmezni.

A te/ti fejetekben torzulás van, mert nem vagytok képesek felkelteni egy nő figyelmét sem, holott kicsit dolgoznotok kellene magatokon és nem a nőkre mutogatni, hogy ők a hibásak.

És tudod, nem a bugyi lesz nedves, hanem megfognak a másik belső értékei, megismered szépen és majd utána jön az a hőn áhított együttlét, amire ti csak használnátok a nőt. Ez a GYIK színvonal. A való élet teljesen más. Ajánlom, hogy abban élj.

ápr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%

#19

Tipik incel vagy.

Köszi, van keresetem, saját házam az aggloban. A páromnál többet kerestem, amikor összejöttünk. Na, egyéb belekötés? :))

ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

26, nem mondtam soha, hogy jó ember vagyok. Semlegesnek tartottam magam mindig.


Az, hogy szerintem a világ jobb hely lenne nélküled, csak egy gondolat. Csinálhatsz felmérést, mennyire igaz. A tényekkel nem lehet vitatkozni.

ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A boldogság nem létezik ***** válasza:

28.


Hűhű, egy anonim fórumon tök ismeretlen emberek/trollok megszavaznák, hogy jobb lenne nélkülem. JUJJ. Hát ez nagyon letaglóz, szipp szipp szipp.


Kb. mint mikor a buszról odakiált valaki, hogy "dögöjjé meg" (kit érdekel amit mondasz? Nem is ismerlek...)

ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Hű keverednek nagyon az emberek :/

Jó lenne azonosítani magunkat.


Egyébként már elegem van a siránkozásaitokból. Megszánni senki nem fog titeket. Mi élünk, ti meg sírtok. Ez miért jó?

ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!