Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ti szeretitek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti szeretitek az ilyen lanyokat?

Figyelt kérdés

Talpraesettek, ha gond van vagy ha beszologatnak neki, akkor megvedi magat. Mindig visszatud mondani barmilyen rosz beszolasra.

Eros hangu, fura kacagassal, eletvidam, kicsit sem visszahuzodo. Mindenki/minden korulotteforog. Mindenki kivancsi a velemenyere. Nepszeru, nagyon szarkasztikus meg ironikus es rettentoen intelligens es nagyon szereti a mateket, amelyben nagyon jo.

De nagyon hangos a vihogasa meg furcsa. Ez eltaszitana titeket?


Egyik legnagyobb ellensegemrol lenne szo, es kivancsi lennek, hogy o altalanossagban nagyon bejon-e a fiuknak vagy nem.

Velemenyeket kerek.

15/lany



2013. szept. 8. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kora miatt nem.
2013. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lehet kellenél, de kicsit fiatal vagy hozzám.

Sajna a testi érettség, és annak a hite, hogy érett vagy, nem jelenti azt, hogy tényleg az is lennél.

És a tapasztalat azt mutatja, hogy nem vagytok olyanok, mint amilyennek leírjátok magatokat.

2013. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy ez el riasztana
2013. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem mert gyerekes, tipikus tömegtinip*csa. De mondjuk ahogy látom de csak hátrányait emeleted kis úgyhogy téged sem tartalak többre, mert nappal nem is látszol annyira sárga vagy irigységtől.
2013. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1. De maskepp igen?
2013. szept. 8. 20:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát a fura nevetés meg a hang az nekem tök mindegy, persze nagyon fontos az is amit kihagytál hogy legyen szép. Ami még engem személy szerint zavar az a szarkazmus mert az az én reszortom. A többi jöhet.

F/15

2013. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudtunk meg, csak a te véleményed.
2013. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha meg tudna vígasztalni és egyetértene velem amikor igénylem, akkor bejönne. De nem tudom...
2013. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen,mert a fura nevetés jó is tud lenni,mert még jobban nevetésre generál.
2013. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem tiszta ugyan ilyen a barátnőm kivéve a matek es részt :D ő az Angolba jó, nekem bejönnek az ilyen csajok. főleg ha ő is kezdeményez sok mindenbe
2013. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!