Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként, férfiként 40 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként, férfiként 40 év felett egyedülállóvá válni tényleg rosszabb mint 20-30 évesen?

Figyelt kérdés
Olyankor a magány már félelmetesebb?

ápr. 22. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg mert már kevesebb ideje, lehetősége van az embernek újra kezdenie, új társat keresnie. Meg ahogy öregszik az ember, egyre nehezebbé válnak a dolgok, jönnek a betegségek...Persze ezek még nem negyvenesként, de ekkor már hamar itt van az ötvenes kor meg a még idősebb.
ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

# 1


de akik meg azt mondják hogy akkor már megvan lakás, kocsi, pénz, minden könnyebb? vagy ez akkor kamu?

ápr. 22. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen rosszabb, de nem a magány félelmetesebb, hanem a megszokott egyedüllét, szokások rabja lenni.
ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nőként megkaphatsz fiatalabb férfiakat elég könnyedén ha jól tartod magad.
ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ez azokat veszélyezteti, akik belekényelmesedtek a kapcsolatba. Elhíztak, szartak bele mindenbe stb. Én lassan 40 vagyok, de mai napig járok edzeni, próbálok odafigyelni magamra. Meg is van az eredménye, 18 éves pics áktól 50-es nagymamikig, keresnek 😁
ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csökken az idő, csak öregebb leszel és kevesebb van előre mint hátra...többnyire.


Választék is kevesebb.


Még 45-ig ha egy férfi jól tartja magát külsőre, nem csak ruha hanem sportosabb alkat és igényesség, még lehet 35 éves barátnő.


De lényegesen kevesebb.

ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen. Egyre kevesebb a szingli, az igények meg nőnek. 16 évesen kb. mindegy, hogy kivel jössz össze, ha megvan a kémia. 40 évesen van lakásom, kocsim, jó állásom, nem jönnék össze olyannal, akinek ennél kevesebb van, az előbb-utóbb problémákhoz vezetne.

A kémia is egyre kevésbé passzol, 40 felett már nehéz jól kinézni. Ráadásul ennyi idősen már nem nagyon változik az ember, és nem szívesen szoknám meg más ember bolondériáit, tudom, van nekem is bőven.

A gyerek kérdés sem könnyíti meg, bár legalább ilyenkor már nem kell babysitter, hogy az ember randira tudjon menni, de azért az én gyerekem, te gyereked dolog folyamatos vita tárgya ezeknél a pároknál.

Bár nem vagyok elvált, és nem is keresek párt, de őszintén, nem mostanában találkoztam olyan 40 feletti férfival, aki szingli, és el tudnám képzelni, hogy összejöjjek vele.

ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elképzelhető, hogy nem költöznénk össze 40 felett már....kb. fix az otthonom és a munkám, nem szívesen utazgatnék ezért plusz 2-3 órát naponta, vagy költöznék el...


Nehezebb...

ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!