Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít el minden fiú ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el minden fiú ?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka, hogy nem kellek senkinek? Nem vagyok sem extrém ronda vagy kövér vagy bármi. Nőként szerintem duplán megalázó ez , a legtöbb lány után futnak a fiúk. Nem értem mit csinálok rosszul.

Valakinek bármi ötlet ?


ápr. 22. 21:39
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
19%
Hát írjam, hogy nincs szerencséd, de lesz egyszer?
ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
😅😅😅😅 utolsó . Komoly a kérdés , szívesen fogadom az építő jellegű kritikát .
ápr. 22. 21:51
 13/49 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező megértem a bajod.

Világ életemben ha valaki összejött velem annak csak azért kellettem, mert perpill nem talált jobbat. Mindig irigykedve néztem azokat a lányokat akik szépek és fülig szerelmesek voltak beléjük, hiába ha nagyon buták, iszonyatos személyiségük volt, ők akkor is kellettek.

Nagyon fontos már, hogy patika külseje legyen egy nőnek ha már átlagos faszit is akar magának.

ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Bármit írhatsz, ami miatt te egy nőt lapátra tennél/ megcsalnád/ nem kezdeményeznél nála . Akkor tudom min valtoztassak ha még van rá idő egyáltalán . 😅
ápr. 22. 21:53
 15/49 anonim ***** válasza:
63%
Azt írod a fiatalabb és idősebbek is csak dugni akarnak. Tehát nem igaz, hogy visszautasitanak.
ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
9%

Meglátod....akkor jön mikor legkevésbé számítasz rá... :)


Meg anyáink nagyanyáink marhaságai....

ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy igaz, be ne dőljetek már a siránkozásnak, egy nőnek sosem lesz annyira rossz mint egy férfinak. Bárhol tud ismerkedni.
ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Férfiaknál a csak dugni akarok = nem vagy olyan jó hogy felvállaljalak de a farkam éhségét enyhíted azért .
ápr. 22. 21:56
 19/49 anonim ***** válasza:
28%

Ez badarság, hogy a férfiaknak rosszabb.

Egy átlag nő már nem igen kell egy átlagon aluli férfinak sem.

ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
17. Tudod mi ezzel a baj? Hogy ez nem igaz . Régen volt olyan hogy rám írtak akár itt, vagy elhal a beszélgetés ami normális, mert semmi közös pontunk. Vagy azt írja hogy láb fétise van vagy seggbe akar rakni . Vagy olyan ír , akinek minden mindegy , azért ne válasszon senki mert nincs jobb érted …
ápr. 22. 21:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!