Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasít el minden lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el minden lány?

Figyelt kérdés

Szerintem normális vagyok velük és mégis elutasítanak és még barátnőm sem volt.

Úgy érzem hogy nekem ilyen magányos sors jutott, bármit csinálok nincs szerencsém. Csak kicsit igazságtalan az hogy én rég óta szeretnék és még mindig nem jött össze(lehet soha nem is fog), míg másoknak szinte magától összejön nagyon fiatal korukban.

Sok fiúnak olyan természetes hogy van barátnője, még úgy is hogy meg sem becsüli a lányokat.


2021. jún. 6. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Soha nem is fog összejönni, bocsi.
2021. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Talán nem a megfelelőeknél próbálkozol!

Azt érzi az ember, amikor valamiben összhang van. Ez lehet humor, érdeklődés, hobbi, szexualitás stb., amikor na ebből lehet valami.

2021. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál semmit magadról, de azt megfigyeltem, hogy aki azt hozza fel érvként, hogy ő "rendes a lányokkal" az általában nem rendelkezik más tulajdonságokkal, amiket a nők értékelhetnének. Az értelmes nőknek meg alap, hogy rendes a párjuk, szóval ennél azért több kell(ene), kérdező.


Hobbik, humor, izgalmas beszédtémák, önbizalom, lazaság. Csak pár dolog, amivel rögtön sikeresebb lennél a nőknél.

2021. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mindegyiket nem ismered.. tehát el se utasít.


100ból 100 lány elutasít az meg benne van a pakliban.Ha random lányoknál próbálkozol (random = nem ismeritek egymást előtte)


Ez ilyen játék, ha nem bírod a kockázatot, akkor ne játssz.

2021. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Külsőd?

Lóvéd?

Lakásod?

Milyen nő kéne?

2021. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt az, hogy normális vagy, az az alap. A #3-mas jól kifejtette, mert az, hogy rendes és normális vagy önmagában édeskevés. Ha sorra kéne vennem a legvonzóbb tulajdonságokat a barátomban, ezek inkább hátrébb lennének, mert más tulajdonságai, érdeklődései és gondolatai sokkal vonzóbbak.


Másrészt a pártalálás nem igazságos vagy nem igazságos alapon működik, ezt felejtsd is el.

2021. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
Csúnya vagy, vagy alacsony, vagy mindkettő.
2021. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!