Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel magyarázható két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázható két ember közti néha felmerülő nem feltétlen negativ feszültség?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném még ha “gáz” is hogy huszonévesen nincsen tapasztalatom ebben a dologban mert még sosem fogott meg úgy senki hogy “csajozásra” adjam a fejem. Igazábol eddig tök boldogan elvoltam egyedül is, megismertem egy nállam fiatalabb hölgyet, aki ugymond eléggé megfogott, mind külsőleg nekem tökéletes, a természete is tetszik, kellemes számomra. Ami furcsa nekem hogy néha mintha feszült lenne vagy zavarban lenne a közelemben, például egy olyan közegben ahol sok ismerős van. Voltmár hogy szolt hogy megy xy helyre bulizni és mentem énis , ott semmi ilyesmit nem éreztem, vagy volt rá példa hogy kocsikáztunk mert pont arra ment amerre én és elvittem, akkorsem éreztem hogy zavarban lenne, sőt nagyon élveztem a társaságát. Én ugyérzem kezdem megszeretni, vagyis legalább valami kis érzelmet táplálok felé, de abban hogy ő mit érez vagy mit gondol rollam nem vagyok képben. Szoktunk chatelgetni, nem minden nap de ugy eldumálgatunk minden random dologról, nem érzem hogy terhére lennék, sokszor lenne lehetősége igen-nem válasszal lezárni de sosem teszi, mindig jobban kifejti amire gondol. Viszont mostanában élőben van hogy ugy érzem hogyha közel van hozzám nem mer hozzám szolni, néha kerüli a tekintetem vagy mintha nem venne észre de viszont biztos vagyok benne hogy tud a jelenlétemről, ha hozzá szolok enyhül ez a dolog de nagyon könnyen zavarba tud jönni. Mindig kedvesen beszél nem szokott velem flegma lenni, ebből nekem az jön le hogy ha esetleg valamennyire is zavarnám vagy megakarna töllem szabadulni akkor nem igy viselkedne. Nem vagyok biztos a szituációmban, hogy most akkor hova tovább, különösebben nem szeretném elsietni, inkább szeretnék vele valami komolyat hogyha kialakulhatna ebből, ugyérzem jó párost tudnánk alkotni, csak olyan tapasztalatlan vagyok ebben és rástresszelek hogy ne rontsam el valahol. Szeretném ezt a lányt, ebben egyre biztosabb vagyok, de így hogy nem látok bele ő mit akar ,sok a tulgondolásom , főleg emiatt a néhai feszkó miatt, tulsagosan nem szeretném hogy neki kellemetlen legyen .

ápr. 19. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
A bekezdések tagolások miért ismeretlen a gyk-n?
ápr. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, ennyi. Hívd el randira. Mi olyan bonyolult ezen?
ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj okosabbnak tűnni, mint amilyen vagy, és győzelem.
ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!