Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek írjak rá arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak rá arra a fiúra aki kurvára tetszik?

Figyelt kérdés

Nem bírom hogy nem beszélünk…

A munka helyemen dolgozik ő is de alig látom. 2 hete nem beszélünk ..3 napig ő írt rám mindig..de most már nem… és nagyon szeretnék vele beszélni ahj….


ápr. 24. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem társalog veled? Nincs ideje, harag van, rád unt, csajozik, barátnője van? Nem mindegy.
ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem is értem miért kérdeztem ezt meg🤣nincs nője, nincs harag, ideje állandó van eddig is volt.
ápr. 24. 17:17
 3/33 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom megunta a csávó, hogy pincsikutya módjára mindig ő írt rá ŐNAGYSÁGÁRA, aki meg egyszer nem volt hajlandó ráírni.
ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
#2 Mi se értjük miért tetted. Mert ez így semmi, egy értelmes kérdést nem tudsz feltenni. Akkor ne is várj értelmes választ..
ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
30%

Akkor ha három napja nem ír akkor miért akarsz írni neki? Ha nem a sitten ül, nem fekszik a kórházban kómában, vagy valamilyen súlyos állapotban akkor bármikor azóta írhatott volna. Ugye ezzel tisztában vagy? Írtad, hogy nincs csaja, nincs harag, van ideje. Akkor kérdező nem akar neked írni.

Munkahelyen is egyébként nyugodtan beszélgethetne veled legalább ebédszünetben, vagy ha taliztok amikor vége a munkának.

Én tőlem nyugodtan írj neki, de én nem tenném.

Gondolom nem is írta eltűnés előtt, hogy foglalt lesz egyszerűen csak eltűnt mint a kámfor. Te döntésed, írj neki ha tetszik annyira.

ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
18%
Nő nem írkál férfire.
ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
28%

Most hiába vagyok lepontozva, de manapság az ember még a WC-be is magával viszi a telót. Ha eszik a kezében van, ha a metrón ül akkor se esik ki a kezéből, rendesen hozzánk van ragadva!


És akkor nincs egy ideje egy nyamvadt pontot, kérdőjelet írni, vagy egy mondatot?


LOL, én többet írok neked mint ő három napja!


Nem akar veled tovább kommunikálni, lehet majd előszed ha más csajokkal nem fog neki összejönni, ergó talonban tart téged, de egyelőre csönd van.


Ha téged nem zavar, hogy még a klotyóról se méltatott ő felsége egy tő mondat erejéig sem akkor írj rá, vagy ha rád ír pl. 1-2 nap/hét múlva akkor beszélgess vele tovább, hagyj csináljon belőled lükét. 🫡

ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó 2 hete nem írt neki! :)))
ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy úgy érezte nem nyitsz felé és annyiba hagyja az ismerkedést? Írj rá Te, hogy hogy van stb, a viszontválaszaibol leszűröd majd higy érdekled-e még.
ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
33%

8!


Tényleg, de hülye vagyok. 😅



Kérdező az még rosszabb mintha három napja nem írt volna.



"A munka helyemen dolgozik ő is de alig látom. 2 hete nem beszélünk ..3 napig ő írt rám mindig.."


Mióta beszélgettek, hogy annyira fontos ki kire ír rá egyébként? Munkahelyen nem beszélgettek soha? Hozzád megy, te viszonzod?


Amúgy hülyeségnek tartom hogy ha te nem voltál ő szerinte eléggé kíváncsi akkor most direkt nem ír. Eléggé gyerekes, mondjuk ki: játszma.


Olyan pasi kell neked, aki taktikai módszereket vett be ahelyett, hogy leírná őszintén, hogy kevesli a kölcsönösséget?


Csenddel verés a játszma neve, menekülnék. Bár én szerintem tartalékban tart téged bárhonnan is nézzük és nem fogsz a végén nevetni!

ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!