Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi volt az eddigi legfurcsább mód ahogy megpróbáltak felszedni titeket?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Hello szivi, jössz csörögni:D Nem mentem, de néztem nagyot, és kipukkadt belőlem akkor a nevetés.
ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Egy rendezvényen dolgoztam, egy pasi elhívott vacsorázni. Mondtam neki, hogy van párom, nem akarok tőle semmit. Azt mondta, nem baj, neki az is jó, ha beszélgetünk, ő csak társaságra vágyik. Belementem, kajáltunk, beszélgettünk, utána szépen elköszöntünk.

Másnap felhívott azzal, hogy mindenképpen találkozzunk, mert vett nekem egy cipőt, amit oda akar adni. 😀 Kérdeztem, hogy oké, de honnan tudja, hányas lábam van? Hát azt nem tudja, csak megtetszett neki a cipő és oda akarja nekem adni. Sose tudtam meg, milyen cipő volt, pedig így utólag borzasztóan kíváncsi lennék. 😂

ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk jó fura, kettes, hogy nem akartál tőle semmit, de elmentél vele kajálni és a számod is megadtad.
ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, mennyire illik ide, de egyszer rámírt egy csávó - állítólag fotós, és "kedves párom" bérelte fel őt meglepetésként, hogy csináljon rólam egy fotósorozatot. Ehhez viszont először küldenem kell magamról pár képet, de nem kell meztelennek lennie, jó fehérneműben is.


Abszolút hihető :D

ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Proli nyers stílus.

Mikor a semmibol kérdezi összejövünk e. Vagy másik első randin szex?


Ha akartam volna is ezzel már el is vágták magukat helyben

ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
3: életemben több tucatnyi ellenkező neművel kajáltam már, akiktől nem akartam semmit (kollégákkal, barátokkal, ismerősökkel). A számom pedig azért volt meg neki, mert nem tudtam, hogy mikor végzek a rendezvényen, abban maradtunk, hogy megcsörgetem, ha végzek. Valószínűleg egyedül is beültem volna valahová, 12 órája dolgoztam és baromi éhes voltam. Amúgy az akkori pasimnak is jeleztem, hogy beülök valakivel, nem volt ellene kifogása - fura is lett volna, lévén ő épp egy másik városban bulizott nélkülem.
ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Jó 20 évvel idősebb kollégám megitta az üdítőmet a közös hűtőből. Várt hogy észrevegyem hogy ő volt és ennyi, semmi egyéb értelmes kezdeményezés.
ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Munkahelyen direkt maga mellé kért mert ő már 15 éve ott dolgozik és megteheti. Elkezdett a magán életemről faggatni. Meg menjek át hozzá műszak után. Inkább kiléptem a munkahelyről. Nem tudom mit hitt egy pocakos , idősebb , undorító stílusú hapsi hogy majd engem felszed.
ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Utcán sétálva:

- Van tüzed?

- Nincs.

- Nem dohányzol?

- Nem.

(...)

- De telefonszámod csak van!

ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
#7 😂😂😂😂
ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!