Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A kérdésem elsősorban a...

A kérdésem elsősorban a sportos, vagy természetesen vékony alkatú lányokhoz szól. Eljönnétek randizni egy helyes, de mackós alkatú, normális értékrenddel rendelkező férfival? Lent részletezem. F/26

Figyelt kérdés
Szóval, mindig is sportoltam, és sportos alkatom volt, azonban amióta egyetemista vagyok, ellustultam, és magamra szedtem egy kis súlyfelesleget. Mackós alkatú lettem, kb 110kg, a 188cm-hez. A Kérdésem pedig az, hogy van nálatok esélyem ilyen alkattal is? A személyiségem nem változott, határozott, céltudatos életet élek, emberként viselkedek a környezetemben levőkkel, megbízható vagyok és nyitott új dolgokra is. Üdv, Tibi

2023. nov. 5. 13:52
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem igazán. Bocs az őszinteségért.

Én keményen dolgozom a testemért.

2023. nov. 5. 14:18
 2/11 anonim válasza:
Hat amugy teljesen okes lennel, es ha a mackos testalkat bejonne, el is fogadnakak. De nekem inkabb a vekonyabb, sportosabb ferfiak jonnek be. 28/N
2023. nov. 5. 14:24
 3/11 anonim válasza:

Ez elhízott kategória. 30+ bmi

A mackós inkább túlsúlyos lenne. 25-29 közt

2023. nov. 5. 14:32
 4/11 anonim válasza:
Ronda dagadt faszi nem kell, bocs.
2023. nov. 5. 15:17
 5/11 anonim válasza:
Nem. Vékony/sportos férfiak tetszenek.
2023. nov. 5. 15:27
 6/11 anonim válasza:
110kg 188 centihez már nem "mackós" kategória, hanem már inkább aputest. Mackós testalkatod akkor van ha tömegelsz éppen, de a felszedett zsír alatt ugyan olyan bivaly vagy mint cut alatt. Nem megsérteni akarlak ezzel, de ez már bőven elhízott kategória ahogy a 3-as is írta. 189 centi vagyok és 86 kiló (tömegelek épp) és pontosan látom mekkora vagyok most. Na erre lehet azt mondani hogy mackós. Egészen tavaszig marad is a mackó, aztán indul a cut ezerrel és ledobom ezt a felesleges 10 kilót :D
2023. nov. 5. 16:27
 7/11 anonim válasza:
#6 vagyok, az lemaradt hogy a nők biológiai okokból (tesztoszteron pl) sokkal nehezebben építenek izmot mint te férfiként. Hogy várhatod el a partneredtől hogy fitt és sportos legyen, ha ezt cserében te se tudod neki nyújtani? Ugyan olyan gáznak tartom ezt a felfogást mint mikor a 100 kilós Tonna Donnák elvárják a férfitól hogy kockahasa legyen
2023. nov. 5. 16:40
 8/11 anonim válasza:
Rossz volt a szöveg felvezetése, a kérdező leírta magát, szó szerint. Sose írnám bele, hogy mackós vagyok vagy hogy ezzel problémám van, elég lett volna, ha leírja mit keres. Ha később ez kiderül, de a szimpátia megvan, akkor lehet nem fog számítani.
2023. nov. 5. 17:39
 9/11 anonim válasza:
188 cm,110 kg lehet egy bikanyakú állat is,nem csak mackócsávó.
2023. nov. 5. 19:22
 10/11 anonim válasza:
Nem.
2023. nov. 7. 03:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!