Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves férfinek milyen korú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfinek milyen korú nőknél lenne esélye? Szerintem olyan 6-7 évvel fiatalabb a nő az teljesen reális. Szerintetek? Kíváncsi vagyok a véleményetekre?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 10:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Persze, reális. Ez még nem gáz.

Csak egy kérdés, amúgy miért akar itt a legtöbb férfi 20-as években járó nőt?😃

A 30-as korosztállyal mi a baj?

ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
14-17 közt népszerűek az idősebb pasik.
ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja lehet,ha jól nézel ki
ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Reális, de szerintem ne szűkítsd le ennyire a kört. Tőlük idősebb is ugyanúgy jó, sőt lehetne ezen vitázni is ők miért jobbak esetleg.
ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Én is 35 f vagyok, engem eddig a nálam idősebb nők igéztek meg.
ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

#1 A 30-as férfiak akarnak huszas éveikben járó nőt, a 40-es, 50-es férfiak meg 30-as éveikben járó nőket.

Persze, van kivétel is.De általában ez a tendencia.De érdekes, azon meg megsértődnek, ha közlöd velük, hogy akkor anyagilag kompenzálni kéne a dolgokat.

ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy 35 éves férfi már öreg ekkora különbséggel😁miért nem jó a veled egy korosztály?
ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Én így 28 évesen nem járnék 35 évessel. Barátom 26. De kinek mi. Ne kor alapján válogass.
ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem 30-35 éves korig passzol a 35 éves férfihez sajnos.

Nekem 42 évesen tetszik plátóian egy 35 éves kollégám, de pont ezért nem mondom el neki.

ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a 35 pont az a kor egy férfinél, amikor kb mindenhonnan válogathat.


Exem is most 36, mikor velem volt 35 volt. Én 28. Tökéletesen kijöttünk, minden klappolt. De aztán vége lett, most egy 41 éves anyukával van együtt, nagyon szerelmesek.


Szóval szerintem az a fénykora szinte egy férfinak. De ez az én véleményem 😃

ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!