Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben mutatkozik meg ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben mutatkozik meg ha egy nő nagyképű?

Figyelt kérdés
Van egy hölgyemény akivel már megbeszèltük a randit. Amit egyébként borzalmasan várok, de elkezdtem egy kicsit agyalni a dolgokon. Elmondása szerint nagyon sok pasi legyeskedik körülötte, amit megértek mert nagyon sportos meg arcra is nagyon szép. Társkeresőn szolidabb képei voltak az az igazság. Most, hogy facebookon beszélünk kicsit lekoppant az állam. A borítóképe úgy néz ki, hogy 4 db képe össze van vágva, és mindegyiken pucsít tangában. Most azt hozzá kell tennem, hogy testépítő és gondolom ezért. De nyilván rengeteg férfi reagál ezekre akár kommentben is. Napi 2-3x posztol amik között van olyan, hogy csak egy bugyiban van és a mellét fogja. Nem vagyok féltékeny típus de ilyet még nem tapasztaltam és nekem ez fura. Ràkérdeztem, hogy-hogy ennyit és ilyen képeket posztol. Az volt a vàlasza, hogy ami szép azt meg kell mutatni. Ezzel semmi bajom nem lenne, de folyamatosan mutogatja az engedélykéréseit, hogy kik írnak rá. Xy így meg úgy megb*szná. És ilyenkor mintha féltékennyé akarna tenni. De igazából nem tudok ezzel mit csinálni. Azt gondolom, hogy kicsit visszafogottabban kellene posztolnia és akkor nem akarná mindenki megb*szni. Vagy nem is tudom. Nem hibáztatni akarom csak olyan fura érzésem van vele kapcsolatban. A másik kedvence, hogy elküldi a nő ismerőseit, hogy milyen rondák. Bezzeg ha annyit mozognának mint ő. Meg ilyenek. Igazából csak ezekből feltètelezem, hogy némileg egoista lehet. Ti mit gondoltok?
ápr. 27. 12:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem jó felé gondolkodsz. Azon kellene, hogy kell-e neked ilyen nő. Ő ilyen, ezt is mutatja. Ha te már most szeretnéd, hogy másképp posztoljon, másképp viselkedjen, akkor nem hinném, hogy ő a te embered.
ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát lehet igazad van. Csak társkeresőn nagyon nem ilyennek mutatta magát. Ezért is várom a randit, hogy jobban megismerjem. Mert az is lehet, hogy ez csak a látszat.
ápr. 27. 12:47
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Így, ahogy az első írja, ha ez zavar téged, nem biztos hogy a Te embered.

Valószínűleg a tarskeresore azért nem ezeket a képeket posztolta, hogy ne csak olyan szándékkal jelentkezzenek nála.

Viszont nem értem miért mutogatja neked az üzeneteket és mondogatja hogy hányan legyeskednek korulotte . Én biztos nem tennék ilyet, max csak abban az esetben, ha egyutt vagyunk és valaki zaklat. Bár ezekkel a képekkel amiket feltölt, mást nem várhat, mondhatni alap hogy vannak ferfiak akik erre reagálnak. Gondolom őt ez nem zavarja, különben nem tenné kirakatba.

Ha szolidabb lányra vágysz, akkor nem őt keresed. Belemehetnénk abba hogy onbizalomhianyos szegény satöbbi, de gondold át olyan társra van-e szülséged aki mindíg így akar majd visszaigazolast szerezni. Tangával pucsítás...lehet én vagyok maradi, de szerintem nem sok jót ígér.

28N

ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Afelett elsiklottam hogy küldi neked a nőket hogy miért úgy néznek ki ahogy. Miért nem foglalkozik a saját életével? Baj van a fejben, menekulnod kéne.
ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte privátban, de ide megírom a választ. Nos, én 26 vagyok, a hölgy meg 32 éves. Nem akarom megváltoztatni, csak nem értem a miérteket. Mert azzal semmi bajom, ha megmutatja az eredményeit mert ez pozitív. De ha esetleg kapcsolat lenne ebből, nyilván zavarnának a bugyis képei kint. Mert számomra megalázó, hogy a páromnak más férfiaktól kell a visszacsatolás, hogy jó nő-e. Így, hogy nem vagyunk együtt megértem hiszen nem zavar senkit. De mint írtam ezért szeretném a randin jobban megismerni. Lehet ez csak látszat és én értem csak félre.
ápr. 27. 12:53
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
5, úgy látom, te már elvesztél. :) Te is tudod, a bugyimutogatós lány az marad melletted is. Szegény, aztán persze nem érti, miért kapja a megb.sználak kommenteket, sebaj, majd hallgathatod a "panaszait". Még normál öltözetű nők is megkapják, csak ők kezelni is tudják. Álszendét választottál, vicces, hogy azt szeretnéd hinni, majd a személyes tali változtat valamin. Holnaptól macinaciban pucsít.
ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Azt gondolom, hogy ti piszkosul nem passzoltok össze ha téged már most, a találkozó előtt ez zavar!

A lány egy erősen excibicionista típus, akinek folyamatos visszajelzésekre, visszacsatolásokra van szüksége. Ez NEM fog változni! Ezt folytatni fogja, ha úgy tetszik mutogatni magát, flörtölgetni folyamatosan más pasikkal.

Ha te nem vagy olyan típus akit ez izgatna / örömmel töltene el, akkor felesleges elmenned már az első randira is.

ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Én nő vagyok, én nem tudnám elképzelni az életem egy olyan sráccal aki a közösségi oldalakon éli az életét, és az a legnagyobb boldogsága, hogy minél több nő csorgassa rá a nyálát. Nőnél ez talán még visszataszítóbb. Volt hasonló barátnőm. Ez olyan önigazolás volt számára, nem volt önbizalma soha. (Pedig csinosabb volt tőlem is). Neki mindig kellett ez, hogy a pasik írkáljanak neki. Ettől érezte magát jónak. Mondjuk sokszor a képei nem is fedték a valóságot, de ez már csak mellékes. :D
ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Milyen eredményekről beszélsz kérdező? :D Hogy kirakja a hentesárut és boldog-boldogtalan megb.szná?
ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak el a randira, meg sem ismered filterek nélkül.
ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!