Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell úriemberként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell úriemberként fogadni egy visszautasítást?

Figyelt kérdés
Már az elsőt elutasítást érdemes elfogadni vagy még szabad ezután próbálkozni? Nők és férfiak véleményére is kíváncsi volnék.
ápr. 27. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem az nem. El kell fogadni
ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy gondolom hogyha a nő vevő rád akkor tudatja. Ha meg csak játszik veled macska-egér játékot hogy azt mondja, hogy nem, de ha eltávolodsz akkor tapad akkor kár rá vesztegetni az időd.
ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem nem olyan fából faragtak, hogy hülyeséget elfogadjam.
ápr. 27. 21:50
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Azért írtam hogyha annak ellenére hogy azt mondja hogy nem kér belőled aztán kapar, kelleti magát azt szard le. Aki normális és azok után se foglalkozik veled, hogy nemet mondott azzal is hiába foglalkozol. Akinek meg kelleni fogsz igazán az nem fog elutasítani. Úgyhogy mindenképp el kell fogadni a nem szócskát legvégül.
ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Az első nem után hagyni kell a dolgot; a nem az nem. Aki ezt nem tudja tiszteletben tartani, arra kár akárcsak egy perccel is többet vesztegetni.
ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Okés!
ápr. 27. 22:01
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

A nők 99%-a első zavarukban nemet mondanak bárkinek.

Aztán két nedves bugyi között elkapja őket a gondolkodás.

Másnap meg ír egy mailt.

ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
7😅😅 buta.
ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Már az első visszautasítást tiszteletben kell tartani, megnyilatkozom a nő felé, hogy szívesen megismerném, ha ő nem kiváncsi rám akkor veszett fejsze nyele szituáció van.

Azok a nők akik visszautasítanak számomra megszűnnek létezni, legyen az korábbi baráti vagy munkakapcsolat, nem szívesen beszélek velük, mert addig sem tudok továbblépni. Fiatal koromban csináltam olyan butaságot, hogy a melóhelyemen próbálkoztam és 2 visszautasítás után úgy éreztem nekem onnan mennem kell, azóta házinyúlra nem lövünk hozzáállást pártolom.

Volt már olyan nő az életemben aki kb 1 évvel a próbálkozásom után megkeresett, hogy most szabad és szívesen elfogadná a meghívást, de közben nekem is lett kapcsolatom.

ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
he?
ápr. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!