Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A visszautasítás utáni próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszautasítás utáni próbálkozás volt amikor jól sült el? Hiába mondta a nő azt, hogy nem érdekelsz kitartó próbálkozások után a végén csak beadta a derekát?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen sikersztoritok örömmel meghallgatom még női oldalról is, mert kíváncsi vagyok, hogy az unszimpátia után később mi tetszett meg benne.
ápr. 3. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt ilyen. Én értek abból, ha nemet mondanak. Nem vagyok pofátlan erőszakos idióta.
ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nagyon idegesítő, amikor valaki nem érti a nem-et és nem fogadja el a visszautasítást.
ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Kitartó próbálkozások után, kb fél évig bírtam, hogy csak próbálom lekoptatni magamtól, megfenyegettem, hogy ha még egyszer hozzám szól, szólok a HR-nek, hogy zaklat, utána leszállt rólam. Számomra sikersztori.
ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem gondoltam meg magam azután, hogy nemet mondtam. Egy embernél se.
ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt olyan hogy az eszemre hallgattam és inkább nemet mondtam és visszautasítottam, holott szívem szerint szerettem volna az illetőt, de tudtam hogy túl küzdelmes, csalódásokkal teli dolog lenne.
ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Minden esetben erőszakos és zaklató az, ha nagyon megtetszik valaki és komolyan gondolom vele, tudnám szeretni is? Mi van akkor, ha magától nem jön össze semmi és az "akik kellenének nem viszonozzák, de ha én kellenék valakinek azt nem tudom viszonozni" szituációk jellemeznek? Ilyenkor mit lehet tenni? Várni kell a csodát? Ez tényleg zaklatás, ha csak egy szimpla visszautasítás után is próbálkozom, nem lehet, hogy a mai nők fújják fel ezt ennyire?
ápr. 3. 15:22
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Várni kell, igen. Majd eljön az, akivel kölcsönös lesz a szimpátia.


Miért gondolod, hogy ha nyüstölöd, majd szimpatikussá válsz? Csak annál rosszabb.


Egy nem mai nő

ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Baromi irritáló, amikor valaki a "nem" után is nyomul. Ezekkel hamar megszakítom a kapcsolatot.


De itt egy sikersztori: Gimiben találkoztam egy sráccal. Sok mindenben hasonlítottunk, és tök jól elbeszélgettünk.

Ő egyből belém is esett, én viszont nem. Bevallotta az érzelmeit, de mondta, hogy ha nem kölcsönös, akkor a barátságomnak is nagyon örülne.


Szóval barátok lettünk. Ő sosem nyomult, nem próbálkozott, szimplán csak egy közeli haver volt. Mindig számíthattam rá, és ő is rám.


Szép lassan a barátságom szerelemmé mélyült, és idén lesz az esküvőnk :)

Nagy szerepet játszott a folyamatban az, hogy tiszteletben tartotta a határaimat. Ha nyomult volna, hamar megszakítottam volna vele a barátságot is - milyen barát az, akit folyton le kell állítani?

ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki a képedbe tolja, hogy nincs esélyed akkor nincs. Tök mindegy, hogy azért mert nincs vonzalom, vagy azért mert szerinte nem illesz hozzá. El kell fogadni és továbblépni. Majd akad olyan, akinek tetszeni fogsz kívül-belül.
ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki így kimondja, hogy nem érdeklem, akkor nem foglalkozok vele többet. Ha flörtből tol el magától, de látom van érdeklődés, akkor szoktam hajtani.
ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!