Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként milyen módszerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként milyen módszerekkel tudnék társra találni?

Figyelt kérdés
Tippek, trükkök?

ápr. 29. 21:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem kampós nagy az orrod akkor nem lehetsz olyan csúnya. Csak modellekhez hasonlítgatod magadat.
ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én pasiként sosem voltam sem egy Brad Pitt, sem egy George Clooney. De érdeklődö vagyok, szeretek beszélgetni és meghallgatni a másikat. Nekem ennyi a titok, pedig nem vagyok egy kifejezetten szép ember.
ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
38%
Kocka fejű szögletes nő vagy aki mindig rinyál itt?
ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:
Köszi 12-es a konstruktív választ!
ápr. 29. 21:50
 15/64 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetoen ott szoktak hibazni az emberek, amikor masokhoz kezdik el hasonlitgatni magukat. Minden nonel van jobb no, szoval ez parttalan dolog. Ha ma nincs, akkor holnap lesz. Az a kerdes, hogy azon kivul mit kezdesz az eleteddel? Hidd el, ha porogsz es van benned elet, az sokkal vonzobba tesz a masik nem szamara. Meg kell talalnod a belso motivaciodat, ki kell valasztani megfelelo celokat, azokat abszolvalni. Azt csinald, amiben jo vagy. Ettol megvaltozik a kisugarzasod.
ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
63%
Mit értesz csúnya alatt? Én pl. jelentéktelen vagyok smink nélkül,durva sváb arcom van fakókék szemmel és szinte fehér szemöldökkel,de rendszeresen festetem,műszempillát is rakatok,fodrászhoz járok illetve sosem hordok fehér,szürke,barna,bézs ruhákat, mert rosszul áll. Nagyon adok magamra, nincs bajuszka, lábszár,hónaljborosta, körmök mindig lakkozva stb. Ezt így 2 éve csinálom, 1-2 hónap után már akartak pasik ismerkedni,azóta lett barátom. Nincs olyan nő,akiből ne lehetne valamivel jobbat kihozni. Azt tapasztaltam,hogy sajnos vagy nem sajnos a férfiak jobban odamennek,ha van rajtam smink, előnyös a ruhám és csak utána kíváncsiak a belső értékekre. Egy próbát megér.
ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
15: köszönöm neked is! Azzal foglalkozom, amit szeretek, de eddig ez nem tett vonzóvá. Elég zárkózott vagyok, az tény.
ápr. 30. 00:06
 18/64 anonim ***** válasza:
17%

Pl itt

Lefogadom, hogy már most kaptál egy rakás privátot férfiaktól, akik ismerkedni szeretnének.

ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
63%

Hasonló szinten kell keresni


[link]


Ennek is van férje

ápr. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
30%

Ha tényleg ronda vagy akkor fogadj el egy pocakos férfit. Vannak normálisak is (szemelyisegre).


Szívesen

ápr. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!