Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként milyen módszerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként milyen módszerekkel tudnék társra találni?

Figyelt kérdés
Tippek, trükkök?

ápr. 29. 21:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
0%
Legyél normális, és sorban fognak állni nálad a férfiak, bárhogy is nézel ki. Onnantól már csak annyi a teendőd, hogy ne csak a tökéletes külsejűeket vedd észre, és akkor válogathatsz is.
ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
79%

Én extrém toleránsnak tartom magam a "női szépség" témakörben. Szinte minden nőt csinosnak, szépnek vagy vonzónak látok. DE. Vannak csúnya nők. Aki ezt kétségbe vonja, bolond.


A 19-ben linkelt nő pl. egyáltalán nem csúnya.


A kérdezőről pedig nem tudjuk, h csúnya-e vagy sem.


N

ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
20%

22 nem csúnya? 😂😂

Akkor linkelj már egy csúnyát

ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
77%
22-es tényleg extrém toleráns lehet, ha szerinte a 19-es által linkelt egyáltalán nem csúnya. A férfiak 99%-a viszont nem ennyire toleráns, nagyobb részük szinte semennyire nem, és ez az, ami számít. Hogy sokan közülük ettől még "tartanak" egészségügyi ürítésre és cselédnek akár egy csúnya nőt is, az nem mérvadó, nyilván sem a kérdezőnek, sem más csúnya nőknek nem ez a típusú kapcsolat az áhított cél...
ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
0%
A 22-es vagy egy feminista troll, vagy ő maga szerepel a képen, vagy mindkettő. Ettől függetlenül a férfiak többsége összejönne a képen szereplő nővel, ha az normális és értelmes (bár a lila hajból kiindulva valószínűleg nem az, de ahogy a mellékelt ábra mutatja, még így is van párja).
ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
62%

25


Teltalálat. Csúnya rossz feminista troll néni vagyok és bekapom és megeszem a hozzád hasonlókat.


A képen meg nem én vagyok (nyilván).


22-es voltam

ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
23%
Add lejjebb az igényeket. :)
ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
0%
* telitalálat
ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
86%

Én is azt mondom, hogy annyi a titok, hogy hozd ki a legtöbbet.

A nem annyira szép viszont magukra nagyon adó nőknek egyáltalán nem lehetetlen ez..

Szép haj, szép bőr.. illat, csinos ruhák.

Fel siker.

ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
Köszi, 29 😐
ápr. 30. 15:51
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!