Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként milyen módszerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként milyen módszerekkel tudnék társra találni?

Figyelt kérdés
Tippek, trükkök?

ápr. 29. 21:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
40: kérdésre nem válaszolunk kérdéssel, az önmagában nem lehet hasznos válasz. Lehet, hogy azt mondod, hogy menjek el akkor fogászhoz stb , de engem pont azok a módszerek érdekelnének, amelyek nem a külső megváltoztatására irányulnak.
máj. 1. 19:18
 42/64 anonim ***** válasza:
42%

#40


Mert itt szexuálisan felizgat sokakat ha össze-vissza nyokodhatják a piros kezeket minden jöttment válaszra. Egyesek erre verik ki (vagy dörzsölgetik magukat, testi adottságoktól függően).


Tessék engem is lepontozni! (ajánlom az üvegdildót, szerintem az a legjobb)

máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
66%
Relative. Mindenki szep. Meg van benne szeoseg csak fel kell hozni. Nem vagy egyedul. Ez most nem azt jelenti, h ide irtal ki kerdest. Ezazert van ez az oldal
máj. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
7 lehet valaki azt mondja ra, hogy szep igen igazad van
máj. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
28%
A kerdes mogott egy unotkozo valaki all. Gondoljatok mar bele...csunyakent is akarmelyik oldalon kaphatna pasit maganak!
máj. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
37%
Tudom, hogy nem ezt a valaszt szeretnèd hallani, de hova szoktal jårni fodraszhoz?
máj. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
22 a szepsrg relative
máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is. A fodrászoson felnevettem. Lehet, hogy valami exklúzív szalonba kellene elmennem és teljesen megváltozna az életem?! 😂
máj. 2. 14:37
 49/64 anonim ***** válasza:
16%

"Tippek, trükkök?"


Pl. válaszolhatnál a neked küldött privátokra, még az is elképzelhető hogy valaki szívesen megismerne!

máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
16%
Nekem ae irt vissza. Egy nagy kamu...Probal itt vicceskedni de ha ra ir valaki nem ir vissza mert kiderulne, hogy nagy troll !
máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!