Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Abból, ha egy férfit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból, ha egy férfit egy társkereső appon 30-ból egy nő lájkol/húz jobbra, milyen következtetést lehet levonni a férfire nézve?

Figyelt kérdés

Nem tinder. 30 adatlap megtekintésből eddig 1 db lájk, az is egy (egyébként csinos) philippina.


Ez persze csak a kezdeti statisztika, de a nagy átlag is nagyságrendileg hasonló lehet.


A legjobb képeim vannak fent. Ezidáig arcra (jóképűségre) átlagosnak tartottam magam (bár többen mondtak már jóképűnek, nem csak anyám....), öltözködésre átlag felettinek.


Ezek szerint óriásit tévedek?


Elsősorban nők véleménye érdekelne.


máj. 1. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon ronda lehetsz az eddigi statisztika alapján.
máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De mi ez LinkedIn hogy mutatja hogy ki nézte meg az adatlapod?xD
máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez mutatja a darabszámot.
máj. 1. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nőként 30-ból talán egyet húzok jobbra (gondolhatod, nem is az online ismerkedés az erősségem), úgyhogy annyira nem unrealisztikus a dolog
máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 Magas vagyok, de vékony. A magasság látszik a képen, de a vékonyság nem (téli kabát miatt).

#5 Végül is én is max 10-ből 1-et. De nem azért, mert nem lenne több szép nő, csak manapság divat ribizlinek beállítani magukat. Azok nem érdekelnek.

máj. 1. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Lúzer szagot érzek 🫢
máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 Hát igen, ez igaz. De ennyire ez jönne le a képekről?

Vagy csak szimplán hazudott édesanyám és valójában ennyire ronda vagyok?

máj. 1. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:

"Vagy csak szimplán hazudott édesanyám és valójában ennyire ronda vagyok?"


Na most ez kicsit felveti hogy ez troll kérdés, de lehet félreértem.

Minden rossz szándék nélkül de a szüleink minket kulso belső alapján minősíteni kívánó kérdésekre azert nem éppen tekinthetőek elfogulatlan válaszadóknak. Főleg ha eleve ugy tesszuk fel a kérdést hogy abból az jön le nekik hogy pozitív megerősítésre van szükségünk.


A kérdésben azt írtad többen mondták hogy jóképű vagy, most a 8as válaszban úgy írod mintha csak édesanyád. Plusz úgy hangzik mintha gunyolodnal azokon akik a szüleik véleményére hagyatkozva szokták saját magukról itt az oldalon így nyilatkozni.

máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!