Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfiként társkeresőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfiként társkeresőre érdemes kiírnom, hogy 160 alatti nőkkel ismerkednék?

Figyelt kérdés
Engem egyáltalán nem zavar a magasságom, de nyilván nem indulhatok ki csak a saját nézőpontomból.

ápr. 22. 15:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen, érdemes. Bár több alacsony nő van, aki 180 körüli pasit keres még úgy is, ha ő alig 160.
ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha kifejezetten alacsony nőket keresel. Ha mindegy, akkor csak az legyen tisztázva, hogy te alacsony vagy
ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Ha téged zavar, hogy esetleg magasabb nálad a partnered, akkor igen.
ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, de azzal tisztában vagyok, hogy sok nőt esetleg igen.
ápr. 22. 16:05
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Hogyha 160 centi feletti nővel nem akarsz ismerkedni, akkor igen. Ellenkező esetben rossz ötlet, mert mi van ha találsz olyan nőt, akit nem zavar a magasságod?
ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%

Nem értem a nőknél ezt a magasság mániát

1. a magas pasi semmitől az ég világon nem védi meg csak azért mert magas, sőt sokszor ha harcolni kell csak hátrány a magasság

2. borzasztóan hülyén néz ki egy alacsony csaj és magas pasi

ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%

6, de nekem tetszik. Mindenféle vonzalom értelmetlen amúgy. Akár ember tetszik, akár kaja, zene, stílus, mind irracionális.


Kérdező, inkább azt írd ki, te milyen magas vagy.

ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Úgy is elhajtanak. Volt már nőd?
ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%
7. nekem meg egy biológiai horror amikor ilyen párokat látok, szerintem egy szélsőséges dolog, a normális és praktikus az lenne ha maximum + - 10cm lenne nő és féfi között.
ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%

9, súlyban mennyi? Hajhosszban?


Alacsonyka vagy, mi?

ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!