Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzékelem azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzékelem azt hogy mennyire igazságtalan a nők eosztása a férfiak között?

Figyelt kérdés

Én is több barátom bizony küzdünk a nőkért nemhogy csinos de még duci nem olyan vonzó nő sem jön össze pedig próbálkozunk mindenhol fent vagyunk társkeresőn, tinderen, volt hogy buliba próbálkoztunk, volt hogy odamentem beszélgetni egy lánnyal egy ligetbe de egyszerűen hat éve egyedül vagyok....


Két elég vonzó csinos kolléganővel ülök egy irodába az egyik 27 éves a másik 24 ,tényleg ezek a nagyon szép nők, utcán mikor velük megyek akkor látom hogy szinte minden férfi megnézi utána néz, ezek a nők is bizony kínlódnak a táskeresés terén, úgyhogy a férfi ghostingól, kiderül hogy felesége van vagy barátnője, vagy csak egyszerűen két hónap után azt mondja neki hogy bocsi de inkább hagyjuk mert nem akar folytatást, gondolom ezek a férfiak nagyon sok nőnél lehet kelendőek, azért engedhetik meg maguknak azt a luxust hogy egy hónap után egy fullos csajt visszautasítson ezt valahogy nagyon nem értem...?

Én öt éve szinte semmilyen nőt nem kapok ezek a férfiak meg csak úgy fullos nőket utasítanak vissza, számomra hihetetlen igazságtalan lehet akkor így az elosztás


máj. 1. 10:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugy ahogy nalunk is nem egy esetben lett parkapcsolat ilyen "ismerkedesbol"


Tudni kell hol a hatar a baratzona es a lehetseges partner kozott.


Amugy egyenrangu kommunikacio. O is mesel valamit te is. Reagalsz a mondanivalora. Ha kell es latod h jol esne akkor viszel egy kv teat -figyelmesseg! Megerinted a karjat.

máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
41%
Én még sosem láttam, hogy ilyen lett volna ha nem néz ki jól egy férfi..
máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#12


És minden esetet lattal? Nem hiszem

máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
A nőket nem osztotta senki el te webkretén.
máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
28%
Természetesen nem láttam minden esetet, de rengeteg olyat láttam, amilyet említettél. A figyelmesség nem működött mert ha jött utána egy jó kinézetű srác, lehetett akármilyen bunkó, lekezelő , a Hölgyek elolvadtak. :D
máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
56%

Hat a kozvetlen munkatarsam szereny velemenyem szerint nem jo pasi kinezetre sem es szemelyisegre sem. Van valami beutese ami zavar benne. Megis ossze tudott jonni a kolleganovel aki egy kimondottan csinos szep okos no. Raadaskeppen joval fiatalabb is! 3 eves kapcsolat


De a ig. Van szinten egy hasonlo par. Ok is haverkent kezdtek es osszemelegedtek. Mindket reszrol valas utan 30 nappal eskuvo. Addigra mar egyutt laktak. 4 eve vannak egyutt.


Frissen szakitottak mindketten szinten csak heverkodas volt jo ideig majd osszejottem. 6 eve egyutt hazassag gyerek sajat haz mar van.


Szoval nem mondanam h kimondottan helyes pasik lettek volna es nekem mint ferfi egyik sem jott be. Vagy valami kattamas miatt vagy mulya volt nekem vagy mas. Kopasz gebe miazmas... Se szemelyisegbe se kinezetre.


Megis hozzajuk kepest jo csajokkal jottek ossze. Oke ez ido meg jol kell mutatni h azert tobb van bennem mint haverkodas es NOkent nezek rad nem kollegakent.

máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező havonta többször kiír vmit, a részletekkel variál, de csinos kolléganők, akiket megszívatnak a „jópasik”, mindig szerepel.
máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
44%
A "kimondottan csinos szép és okos" Munkatársők tapasztalatom szerint mindig a közép és felsővezetők felé orientálódtak. :D De két példából ne vonjuk már le komolyabb szociológiai következtetéseket könyörgöm...
máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Egyrészt a fullos külső önmagában nem minden, sőt, kevés!Szép dolog Mayos ruhában kozmetikushoz járni, csak kérdés, hosszú távon miről is tudnátok érdemben társalogni és ki fizetné a műkörmöst, bulikákat heti szinten... Ezt nőként mondom.

A másik dolog pedig, hogy nem leosztásokban meg pontrendszerekben kéne gondolkodni, hanem mondjuk felépíteni önmagadnak egy minőségi életet minőségi személyiséggel és elvárásokkal. Küzdeni azért, hogy értékes plusz érdekes ember légy, nem másoktól függeni, illetve várni a megváltást.

máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
41%
Figyelem! Figyelem! Incelhiszti, ez nem gyakorlat! Ismétlem, incelhiszti! Incel-égetési protokoll aktiválása.
máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!