Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Számotokra hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra hátrány, ha ismerkedéskor kiderül, hogy a férfinak ilyen jellegű betegsége van?

Figyelt kérdés

Ha kiderül, hogy olyan betegsége van, ami az étkezést érinti.

Pl cukorbeteg, laktóz- és/vagy gluténérzékeny, inzulinrezisztens, lipidgondjai vannak (nem ehet kb semmi zsírosat), stb.

Nem arra gondolok, hogy ismerkedtek a tökéletes férfival, és ez kiderül, majd bumm, kizáró ok. Inkább olyan helyzetekben, amikor még ismerkedtek, te sem tudod, hogy lesz-e belőle valami, udvarolgat. Ilyen fázisban egy nagy fekete pont egy ilyen betegség? Kiábrándító?


máj. 1. 21:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, hátrány.
Ez semennyire sem befolyásol.
22 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem hátrány számomra, ugyanis a kisebbik fiam tej- és szójaallergiás, én meg eperallergiás vagyok. Szóval meg lehet szokni az étkezés különbségeket. Egyetlen egy dolog van, hogy vegánnal sose jönnék össze, mert amúgy a gyerekeim és én is szeretjük a húst hússal....
máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
IR hátrány. A többi csak akkor, ha azért akkora nagy dolog ez neki, mert tőlem várja az etetést.
máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
IR hátrány, de cukorbetegség nem? Leírod miért? Nem ítélkezni szeretnék, csak érdeklődöm :)
máj. 1. 21:31
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Akar betegség, akár választott életmód (vegán), ez bizony hátrány, nem szépítem, kimondom. De igazából csak akkor kizáró ok ha tőlem várná az étkeztetését. Az százszázalékosan kizáró ok lenne!
máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A vegánságot nem sodornám ide, az nem betegség, és nem is tudok olyan betegségről, ami bárkit is vegánságra kényszerítene.
máj. 1. 21:48
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
#5 tudom, azért írtam hogy választott életmód. De kb ugyanaz. A pasi problémás. Önjáró vagy tőlem várja a tápozását? Én nem vállalnám.
máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Teljesen érthető. Az IR számomra kevésbé, az a legkevésbé észrevehető.
máj. 1. 22:09
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha dagadt és betegségre keni a lustasagot akkor offolom.
máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Cukorbeteg vagyok, nekem meg sem fordult a fejemben, hogy valakit zavarna az, hogy én máshogy étkezem.

Tudom nem betegség, de volt vegetáriánus párom, aki törekedett szép lassan a vegánná válásra, mellette derült ki a cukorbetegségem is. Sose zavartuk egymást és szinte bárhol tudtunk együtt enni.

Hogy valakiben meg felmerül, hogy etetni kéne a másikat? Ez nevetséges. A legutóbbi exem többet költött nasira és csokira, gyorskajára mint én a diétás dolgaimra.

máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

9, de nagyon nem akar válaszolni erre a kérdező.


"IR hátrány, de cukorbetegség nem? Leírod miért?"


Cukorbeteg lehet 1-es típusú, normál súllyal. IR szinte biztos, hogy súlyproblémával küzd.

máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!