Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác akivel elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel elkezdtem ismerkedni, és nagyon bejön külsőre, a személyisége is szimpatikus, tetszik. egy bibi van, hogy nem veszi komolyan a továbbtanulást. Mit tanácsoltok? 20L ( részletek lent)

Figyelt kérdés

Igazából nagyon odaadó és tényleg nagyon más negatívumot nem is tudnék felhozni, és ráadásul ő odáig van értem, hajlandó várni arra hogy en készen álljak egy kapcsolatra stb.

De en meg túlgondolok mindent és már arra gondolok hogy a gyerekeim apja lehetne e vagy sem. És nekem ez egy red flag, hogy pl kettesekkel ment át érettségin, most edzői szakon is bukdácsol. És nem zavarja, mert ő inkább a sportra fókuszál.



máj. 1. 22:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja igen és a kérdésem az, hogy mit tanácsoltok, ez egy hülye elvárás, mert ha szerelmesek leszunk akkor ez hót mindegy, vagy jogos az aggodalmam, hogy ez nem jó jel?
máj. 1. 22:06
 2/13 anonim ***** válasza:
Hat engem zavarna, de te tudod, neked mi fontos.
máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem jöhetne így szóba kapcsolatra. Kétdiplomás vagyok, nekem mindig is fontos volt a tanulás.
máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
“Diploma nélkül mindenki fogyatékos” típusú lány a kérdező.
máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

#4

Figyi 3-as vagyok, én randizgattam nemdiplomás pasikkal, de egyszerűen mindig kiütközött 1. a kisebbségi kompexusuk emiatt 2. a műveltségi szintbeli különbségek 3. ezek a pasik valamiért kivétel nélkül cigiznek vagy iqosoznak mintha kötelező lenne…engem ez is zavar. Szóval ritka esetben működik az, ha a pasi az aluliskolázottabb, ez az igazság. Senki nem mondta, hogy emiatt fogyatékos lenne, de más a szint.

máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez ilyen focista menő srác? Vagy milyen típus? Ugye van ez, akivel az ember lánya középsuliban jön össze, mert ő a suli álompasija. Csak hát a való életben meg már tényleg senki se akar ilyeneket. Főleg ha ilyen united vagy barca szurkoló
máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
5 egy csomó diplomás ember is bagózik😂 hagyjuk már.
máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
#7 sikerült leszűrnöd a lényeget a szövegből😅A cigi, az volt a lényeg! Nem a kisebbségi komplexus meg az intellektuális különbségek. Azokkal semmi gond nincs, nem?
máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként meg diplomások között szintekkel kevesebb a dohányos. A diplomás ismerőseim olyan 90%-a nem dohányzik, a nem diplomásoknál meg ugyanez az arány, csak fordítva.
máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nem azzal van a probléma hogy diplomás vagy nem diplomás… pláne hogy gondolom most egyetemen tanul… bár az én példám is ezt tudná erősíteni sajnos. Sosem ítéltem el akinek nincs diplomája, mivel néhányan sokkal jobban keresnek mint én a diplomámmal 😄Biztos vannak egészen okos, intelligens emberek is közöttük, viszont én még olyannal csak nagyon kevéssel találkoztam sajnos. Egyik exem szintén bukdácsolt az érettségin, általános műveltségi szintje nulla, értelmi képessége is elég alacsony volt, írni/ olvasni nem tudott helyesen… őszintén szólva nagyon zavart. De leginkább azért, mert ő azt gondolta magáról hogy amúgy egy jogi kart is el tudna végezni, de ő azért nem lesz ügyvéd mert nem akar 🤣Nem látta be a saját képességeit, elképesztő nagyképű ember volt a semmire konkrétan… mert a kapanyél kilógott a szájából. Ennek ellenére a szakmájában nagyon ügyes volt.

A jelenlegi párom akivel az egyetemen ismerkedünk meg, tehát a diplomás kategória ég és föld a másikhoz képest. Ennek ellenére biztos vannak olyanok akiknek diplomával is kilóg a kapanyél a szájukból… szóval valamilyen szinten ez is ember függő, hogy milyen családból jön, milyen nevelést kapott, mennyire volt igénye fejlesztenie saját magát.

Úgyhogy én azt mondom a kérdezőnek, ha ez a srác olyan mint az exem volt akkor én azt tanácsolom jobb megszabadulni tőle. Bár ha intelligens lenne akkor talán felfogná épp ésszel, hogy magáért tanul.

máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!