Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha egy fiú tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy fiú tetszik nektek és jól viszonyultok egymáshoz, de a srác bevágja csak mellékesen hogy barátilag akar veletek ismerkedni, akkor ti elálltok attól hogy tovább ismerkedjetek vele?

Figyelt kérdés
tehát az elérhetetlent mivel nem lehet elérni ezért nem is próbálkoztok, és ha a srác baráti programokat akar veletek, akkor lerázzátok?
2014. okt. 14. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem keresném.
2014. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Harcolj
2014. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatot képzelek el vele, de ő azt mondja csak barátság - és ezt nem tudom vele elképzelni, csak kapcsolatot -, akkor nem foglalkozok tovább vele.
2014. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
küzdök a lányért!!! későn eszméltem rá, hogy milyen hülyeséget mondtam, s még én is alig vettem észre... HARCOLNI FOGOK, NEKEM Ő KELL!!! :)
2014. okt. 14. 23:51
 5/5 anonim válasza:
hát velem volt olyan hogy azt hittem tetszem a sracnak es vegulis tetszettem is neki de egy másik csaj jobban es azt mondta ez nem lesz több mint barátság és ha hülyítenek akk utána semmi se lesz ugyanolyan...nehéz ilyenek utan a sraccal beszélni ha megbántott...persze ha nem hülyítetted meg ilyenek akk lehet hogy haverkodtok tovabb de nekünk lányok részéről azért nehéz csak haverkodni olyannal akivel többet akarnal... 15L
2017. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!