Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik sikeresek, gazdagok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik sikeresek, gazdagok, nem szexelnek átlag férfival, bármilyen vonzó is a pasi ugye?

Figyelt kérdés

Ez csak filmekben van hogy a gazdag nőnek az izmos testű, jóképű kertészfiú a szexpartnere nem?


Hosszú távra logikus hogy csak vele azonos szinű férfit választ, de biztos hogy rövid távra sem áll le átlag egzisztenciájú férfival.



máj. 10. 16:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem kell sokat rákölteni az egészségre és a jó külsőre, legalábbis én az edzést nem a teremben oldom meg és úgy gondolom elég sokat fejlődtem. Csak egy példaként ragadtam ezt ki de más dolgokra is igaz, étkezés, ruha, test és hajápolás, szegényként nőttem fel igy leleményesnek kellett lennem mostmár nem tartom magam csórónak de kifejezetten gazdag sem vagyok. Amúgy sikeres és gazdag nők eleve szóba sem állnak náluk "szegényebb" férfival még csak egyéjszakás kalandra sem, egyszerűen más körökben mozognak és nincs lehetőség ismerkedni sem, nem mintha egy gazdag nőre vágynék mindent megteremtettem már magamnak, sajnos a pénzen kivül mást nem is nagyon tudnak belevinni egy kapcsolatba.
máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!