Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 év körüli egyedülállók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli egyedülállók, irigyek vagyoktok azokra a tinikre akik kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Irigy vagy azokra akik majdnem 10 évvel fiatalabbak és van párkapcsolatuk?
máj. 11. 20:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan ennyi szerencsétlen ember él köztünk?! Még az egysejtűek is képesek szaporodni. Nektek meg feleslegesen nőtt ki még az agyatok is....
máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#11 neked mi bajod?
máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen. Aztán eszembe jut, hogy szabad ember vagyok, oda megyek ahová akarok, és azzal, akivel akarok.
máj. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem is keresek kapcsolatot, se szexet se semmit. Viszont mindig amikor rájuk nézek eszembe jut hogy mennyi szar csalódás van még előttük, és ez engem is elszomorít, mert a sajátjaimra emlékeztet.
máj. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

11# én pl k.baszot ronda vagyok ezért nincs kapcsolatom.

Amúgy nem vagyok irigy a tinikre már ennyi idősen szimplán lesz.rom.


27/F

máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom, én, a 4-es is g*cironda vagyok, ez az oka a sikertelenségemnek, nem az agyhalottság, "kedves" 11-es. Hozzáteszem, nő vagyok, tehát tőlem még annyira sem elfogadható a csúfság, mint egy férfitól, na nem mintha nekik sokkal jobban elnéznék... És 33 leszek, szóval már késő, egy csoda sem segíthetne.
máj. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"És 33 leszek, szóval már késő, egy csoda sem segíthetne"

Mégis mihez késő?

Akár még gyereked is simán lehetne ebben a korban

Persze nem egy chaddel, hanem egy hozzád hasonló külsejű férfival, ami ugye neked nem pálya

Így meg persze hogy egyedül maradsz. Pedig rengeteg lehetőséged lenne nőként, még rondaként is. Jópár bűnronda nőt láttam már, szinte mind nálánál sokkal jobb férfit szedett fel

máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Gyerek, persze, örökíteni tovább a selejt genetikát szerencsétlenre, mint ahogy a gyökér felmenőim tették (már a 4 nagyszülőm közül sem lett volna szabad világra jönnie egyiknek sem), hadd szenvedjen ő is... Kizárt!

Chadekre rá sem nézek, mert tudom, hol a helyem, továbbá a folyamatos szégyenkezés, feszengés, görcs sem hiányzik. Nekem teljesen jó lenne egy magamfajta gyárilag vékony, nem jóképű férfi. Csakhogy azok is ugyanúgy a top puncikra csorgatják a nyálukat, szóval ez ennyi...

Ami pedig a kort illeti, alapvetően mindenkit a 30 alattiakat hajkurássza, aki épp nem, annak sem olyan 30-as kell, aki öregedés szempontjából is bukott a genetikai lottón, emiatt már "aszott" meg torzul.

Egyéb irreális felvetés?

Most jön majd mondjuk az, hogy azt a "rengeteg" lehetőséget "nem veszem észre"? Nem vagyok sem ért. fogy., sem látás- vagy/és hallássérült, úgyhogy csak feltűnne, ha például hajlandóak lennének rám nézni ("úgy", nem undorral vagy lesajnálóan), hozzám szólni stb., ahogy azt a többi nővel teszik. Vagy hogy kell ezt elképzelni? Azok lennének a nagy lehetőségek, akik ignorálnak? Vagy akikkel ha egyéb okból egymáshoz közel kell állnunk/ülnünk, igyekeznek minél hamarabb, mihelyt lehet, távolodni? (Ez meg biztos azért van, mert büdös vagyok... :D)

máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Azokban a parkapcsolatokban amik manapsag vannak semmilyen fajta erzelmet nem latok .. sokszor meg sem mondanam hogy egyutt vannak mert sem egy erintes sem egy oleles sem egy puszi.. vannak egymas mellett mint két hal a vizben. Irigynek erre nehez lenni.
máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

25 evesen miert lenne valaki irigy ket 15 eves tiniszerelemere?

Nem ertem a kerdest

máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!