Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban tűt keresek a szénakaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban tűt keresek a szénakazalban, vagy vannak még ilyen tulajdonságokkal bíró férfiak?

Figyelt kérdés
30-as éveim közepén járok, és azt tapasztalom, hogy a 35-45 közötti egyedülálló férfiak nagy része alkalmatlan tartós elköteleződésre, pedig nem várok lehetetlen dolgokat. Számomra a legfontosabb, hogy a testi érintés a szeretetnyelvem, tehát ne csak közvetlen szex előtt érjen hozzám, hanem legyenek köztünk egész nap apró érintések, csókok, bújás, simogatás. Ha elmegyünk közösen valahova, akkor mások előtt is vállaljon fel, ne viselkedjen úgy, mintha csak haverok lennék. Legyen rám büszke, támogasson a céljaim elérésében, ne próbáljon lebeszélni az álmaim megvalósításáról. Ha valami gondom van, akkor úgy próbáljon a megoldásban segíteni, mintha az az övé lenne. Éreztesse, hogy fontos vagyok neki, gondol rám, például főzze meg meglepetés gyanánt a kedvenc ramenemet, vagy vegyen egy olyan sushi boxot, amit a legjobban szeretek, de attól is azonnal jobb kedvem lesz, ha ír nekem egy kedves levelet kézze, vagy egy fárasztó nap után átmasszíroz, tehát nem kell nagy dolgokra gondolni. Tömören azt várom, hogy én legyek a prioritási listája élén. Ez nem jelenti azt, hogy bárkitől elmarnám, sőt, azt vallom, hogy szükség van külön töltött időre is, töltsön időt a barátaival is. Adjon magára, élete fontos része legyen a mozgás, ne legyen elhízott. Fogadja el, hogy nem akarok szülni, neki se legyen az előző kapcsolataiból gyereke. Nem vagyok egyáltalán féltékeny típus, mindenkinek megadom a teljes bizalmat, de legtöbben visszaéltek vele. Azt nem viselem el, hogy a kapcsolatunk alatt Tinderezik, majd más lánytól kapott screenshotról kell megtudjam, hogy miket írogat másoknak. Nem érdekel, hogy milyen márjákú autója van, egyáltalán van-e neki, az sem, hogy albérletben vagy saját lakásban él, havonta mennyit keres, a fentiek ezerszer fontosabbak.

ápr. 23. 13:12
1 2 3 4
 1/36 Paul Atreides ***** válasza:
84%
Ezek nem lehetetlen dolgok, bár amit leírtál a legtöbb dolog csak akkor tud igazán működni, ha te is elkészíted neki meglepetés szerűen kölcsönösen a kedvenc töltött káposztáját. A kölcsönösség a kulcs szó.
ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
46%

1, de a kölcsönösség nem azt jelenti, hogy UGYANAZT kell visszaadnom, kajáért kaját. Az egyik kajával, a másik meg mondjuk egy kirándulással.


Ez a centizgetés, ez a quid pro quo, csak azt csinálom, amit te, ez öli meg a kapcsolatokat.

ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%

Ilyenek már nincsenek, kihaltak! Senki nem akar semmit sem tenni, megjavítani. Könnyebb eldobni és másikat szerezni vagy a meglévő biztos mellett kalandokat és izgalmakat keresni, netán a biztos mellett keresni egy másik biztosat és kapcsolatból kapcsolatba ugrani.

32/N

ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%
Ez költői kérdés? Veled egykorú nő vagyok. Nézz szét... Eleve elenyészően kevés ilyen van, és 35-45 között mind házas vagy kapcsolatban él. Nem nagy elvárások ezek, nem veled van a baj. A legtöbb férfi az alapokat sem hozza, értsd: már az ápoltságuk is megkérdőjelezhető. A kapcsolatban élőt legalább "az asszony" baszogatja emiatt, de az egyedülállót senki.
ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%

Pontosan ugyanilyen beállítottságú nőt keresek. Nálunk pont ezért romlott meg a kapcsolatunk a feleségemmel. Sok évig érlelődött ez bennem, mire rájöttem, hogy nekem nagyon is szükségem van mindazokra, amiket leírtál, bemásolom: "legyenek köztünk egész nap apró érintések, csókok, bújás, simogatás."


Pont ez hiányzott nekem már nagyon egy idő után. Ő viszont nagyon nem ilyen volt, nem igényelte az érintést, ölelést, puszit-csókot, sőt, rosszul érezte magát tőle. Nem csak tőlem nem fogadta be. Mástól sem igényli, ez már kiderült azóta.


Én viszont az a bújós fajta férfi vagyok, aki igényli, hogy megérinthesse a másikat spontán, és szeretem én is, ha megérintenek. Szeretek (szeretnék) esténként összebújva pihenni, TV-t nézni, vagy csak beszélgetni. Nálunk ez sem volt már nagyon régóta, mert vele nem lehetett. A masszírozás a másik gyengém, amit szeretek adni és kapni is. Ez sem működött vele...


Egyszóval, nekem is az érintés az alapvető szeretnyelvem, a feleségemnek nem az volt, így nem működött a dolog már sajnos.


Én 42 éves vagyok.

ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
67%

És szeressen olvasni!

18 sorban írtad le mit szeretnél 😳

ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%

Nekem pont ilyen a párom, igaz én visszafelé is megadom neki mindezt, persze úgy, ahogy neki jól esik. Biztos vannak ilyen férfiak, de sajnos többségében én sem ismerek ilyet, még a baratnoim párjai sem ilyenek :/

Szerintem nagy szerencse kell, hogy az ember lánya kifogjon egy ilyet.


25N

ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de lehet, hogy nem jó helyen kapirgálsz...
ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
Van ilyen, mindenféle ember létezik. Én nem ilyen vagyok, a párom nem a prioritási lista élén szerepel. Van X dolog az életemben, melyek nagyon fontosak, köztük a párom is, mindegyik dolognak megvan a maga helye és ideje, még akkor is, ha ez sokszor azzal jár, hogy a többi szeretett dolog akár hosszabb ideig háttérbe kerül. Ez van.
ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%
Ja amúgy azt ne várd el senkitol, hogy te leszel az első számú az életében. Én sem várom el és nem is tetszene, ha a párom mögém helyezné magát egy ilyen sorrendben. Mindenkinek saját maga a legfontosabb, két egész ember alkot egy kapcsolatot, nem két fél.
ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!