Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori hogy egy valóban szép lánynak nincs párja/valakije(akivel összejár)?

Figyelt kérdés
A környezetemben akikről tudok mindig van barátja egy szép lánynak , ha szakítanak rögtön van tucat jelentkező és napokon belül újra foglalt. Amelyiknek nincs hivatalosan azoknak van egy lazább vmi Fboyyal amíg nem talál komolyat

máj. 13. 07:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hülye vagy ha más férfiakkal versenyzel egy szép vagy akármilyen nőért, ezt nem szabad! Olyan helyzetbe kell hozni magad hogy csak te legyél, én ha már kiszagolom hogy vannak más hódolói akkor off. Teszem hozzá úgy korrekt ha te is csak arra az egy kiszemeltre koncetrálsz és nem több nővel ismerkedsz egyszerre mert az szánalmas szerintem.
máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csupán a döntésükön múlik, hogy akarnak e vagy sem.
máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen felszínes ismerőseid vannak, de azért nem olyan könnyű normális párt találni. A legtöbb férfi csak egyet akar, és ha a nő még szép is, akkor pláne nehéz szelektálni a jelentkezők közül.

Én többször voltam évekig egyedül, mert alkalmi szexpartnerre nem volt szükségem.

máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha a szép lány extra válogatós
máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
13, Na ennek örülök ha vannak olyan szép lányok akik nem felszínesek, illetve kapcsolatfüggők
máj. 13. 21:30
 16/16 Senior Séf ***** válasza:

Az igazán szép lányoknak gyakran a szépségük az egyetlen érdekérvényesítő eszközük. Úgy pedig bajos élni, ha mindent annak vetnek alá. Életem első komolyabb kapcsolata egy nálam két évvel idősebb, a gimi örökös szépségkirálynőjének kikiáltott csajjal szövődött. Egy évig, amíg jártunk, még előttem se mutatkozott smink nélkül.Reggel még sötétben felkelt mellőlem, bezárkózott a fürdőbe...

Ennek majd' 50 éve. Na, akkor megtanultam, hogy nem a legszebb lány kell, hanem aki a legszebbé teszi az életedet.

máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!