Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pénz nélkül átlagos középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz nélkül átlagos középkorú férfiként átlagos melóval tényleg nem lehet már ebben az országban társkeresőn nőt találni párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Pénzt úgy értem fizu van de megtakarítás szinte semmi a számlák bevásárlás elvisz mindent.
máj. 13. 09:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

És pont ezt a #2-es esetet akarja elkerülni az ember. A kiégés és kapcsolati problémák melegágya.

Ezért is tanulok és igyekszem jobb bevételt hozni magamnak, hogy ne teljen el minden egyes napom a betevő kutatásával, netalántán megengedhessek egy gyereket magamnak, sőt még rám is maradjon.

máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező ha ez netán vigasztal: pénzzel se nagyon lehet manapság.


A nőknek egy komplett csomag kell:

Havi 1-2 milliós fizetés ( alsó hangon )

Saját autó ( néhány éves )

Saját budai 3-4 szobás újépítésű lakás

Ezermester skill-ek

Doktori cím, lehetőleg legyél mérnök, jogász, orvos

Szüleiddel legyen rendezett a kapcsolatod

Legyen 6-10 barátod akikkel síelős képeket teszel ki az instán

Legyél 185 magas, de inkább 190

Legyél kockás hasú adonisz

Legyen dús sötét hajad és zöld szemed

Legyen lapátállad

Legyen vadászszemed

Legyél veszélyes, kiszámíthatatlan de megbízható és romantikus egyben

Ja és legyél minimum 20-25 centi ott lent...

máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
Incelek miért méritek pénzben a nőket?
máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

12-es!

Kálvinista nyakat kihagytad😂🤣.

máj. 13. 12:29
 15/20 anonim ***** válasza:
57%

"örülnek ha az asszony vasárnap ebédet főz"


Miért az "asszony" főz?

máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem, a szex a gazdagok kiváltsága, erre rendezkedik be az új világ. Hogy munkás osztály ne szaporodjon, ezáltal ne hozzon a világra hasonló életképtelen férfit, aki azt hiszi hogy a szex csak a gazdagok kiváltsága!
máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

Jól nézek ki szerintem, van pénzem azért nem élek nagy luxusban de tudok félretenni és kikapcsolódni belőle, autó, ház, 0 hitel.

Viszont nem tudom széditeni a nőket, nem hazudom le a csillagokat, nem találok velük közös témát egyszerűen azt sem tudom merre induljak ha ismerkedni akarok /internet elvből kizárva/. Szóval még igy is nagyon nehéz.

máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
Egy átlagos nőnek nem erre van igénye.
máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17%

12!

Nem.

Elég ha nem ilyen beteg mint te.

“ Lapátáll” 😂

Bolond paraszt 👌

Csak ennek mi lehet az ellentéte??? Beesett áll, vagy mi????

Foggyos.

És ráadásul mindig ezt emlegeted.

Amiket te felsoroltál, annak az ellentétje vagy?

máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
32%
Hát ez most lehangoló lesz, de igen, középkorú férfi felé már vannak elvárások. Nekem, mint nő nem lenne elég, hogy élünk számlától számláig és vasárnap főzhetem a húslevest. Középkorra már el kellett volna érni valamit, ahogy én is tervezek felfelé lépkedni a karrieremben. És mielőtt megvádolnátok, hogy aranyásó vagyok, én is elérem az 500 nettót és a párom, amikor fiatalon összekerültünk 200 nettóért volt gyakronok 1 milliós össz megtakarítással, bár már azóta több mint triplázott. Szóval az az igazság, hogy minőségi nő majd akkor áll veled szóba, ha te is elértél valamit.
máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!