Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg kezdjek el beiratkozni egyetemre vagy valami más szakmát tanulni, mert a való világ szereplők nekem tetsző nők fontosnak tartják, hogy egy férfi náluk többet keressen náluk?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró volt számomra, hogy pont az a nő mondta, hogy neki ez nem számít (azaz VV Gina), aki nekem nem jön be a villában, de a többiek, akik számomra bejönnek nekik fontosak.


Én közigazgatásban dolgozok ügyintézőként és nekem ez a munka megfelel, nem akarok már tanulni többet, elég volt. És arról meg én nem tehetek, hogy alacsony itt a fizetés, mert jogszabályban van leírva, ez nem versenyszféra. Nekem ez a szakmám, tehetek róla, hogy alul fizetett? Mint pl egy tanár, aki szintén nem sokat keres. Bár már ők is sokkal jobban keresnek nálunk. Én netto 275 ezret keresek 27 évesen, egy kezdő tanár meg ma már netto 330 ezret. Szóval nekünk is nagyon kéne a béremelés. De most komolyan az a helyzet, hogy a nőknek ez a legfontosabb? Akkor tényleg az van, hogy kár tagadni, komolyan minden nő egy k*rva? Mert ebből ez jön le. Miért az én pénzemet akarják? Miért nem keresnek lehetőséget, annyi lehetősége van ma már egy nőnek sok pénzt keresni, pl onlyfans-en. Ma már nem muszáj prostinak menni. Most tényleg a nők miatt tanuljak más, jól fizető szakmát, ha egyébként én jól érzem magam az állami szférában? Ez nem tűnik természetesnek. Én családot, gyereket nem akarok. Én a futókalandok híve vagyok, illetve a barátnős kapcsolatnak amíg van szerelem. De semmi családalapítás, nem nekem való.



máj. 13. 11:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan az ilyen ócska, primitív műsorokból vonod le, hogy mit érdemes tenni, vagy nem tenni?

Jóságos Isten!

máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Orvost!!!!
máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem ócska és nem is primitív. Az idei évad zseniális. Ezt a műsort régen egy ország nézte, ez az évad most is megérdemelné az országos figyelmet. Nagyon szimpatikus most a legtöbb szereplő.
máj. 13. 12:14
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, látszik is az országon, hogy ezt nézik lmao
máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen VV riba ncok véleménye a mérvadó számodra? Egyébként nem kell feltétlenül egyetemre menni, hogy többet keress. Egy építőipari segédmunkás is háromszor annyit keres mint te.
máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
71%
Egyre szanalmasabb a gyakorikérdések, régen legalább volt valami fantázia az alkalmazottaik által kiírt kamukerdesekben, de ez csak simán fos, higfos. Szánalmas. Nem csoda, hogy már a kutya se látogatja ezt az oldalt.
máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Ha nézed azt a műsort, az baj.

Ha tetszik is, az nagy baj.

Ha ahhoz akarod igazítani az életed, az nagyon nagy baj.


Ettől függetlenül, hogy valami hasznosat tanulj, az sosem rossz dolog. De csak akkor, ha érdekel és/vagy tudod hasznosítani, nem azért, mert Lakatos VV Tetkós Kispöcs azt mondta.

máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál, hogy nem az IQ-juk alapján válogatják be a szereplőket?
máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ezek most normális emberek. Van köztük egyetemista is. Nagyon jó az idei évad, érdemes nézni. Szórakoztató emberek és nem alpáriak.
máj. 13. 13:40
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a műsor a legalja, ha neked ez a mérce, az mindent elmond rólad.
máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!