Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi volt az a dolog ami miatt...

Mi volt az a dolog ami miatt egy neked nagyon nagyon tetsző illetőt is képes voltál inkább dobni még ismerkedés fázisban?

Figyelt kérdés
Egyszer nekem borzasztóan tetszett egy pasi, én is neki, de mikor kiderült, hogy fideszes gondolkodás nélkül kihátráltam a dologból inkább.
2022. dec. 23. 14:47
 1/9 anonim válasza:

Hú, ez jó kérdés. Politikai dolog miatt mondjuk sose tennék ilyet 🤷

Számomra az volt az ok legutóbb, hogy a 2. Randi után össze akart költözni velem a lány, és miután mondtam neki, hogy ezzel még várjunk, teljesen fel volt háborodva. Olyan hisztit csapott mintha megcsaltam volna.

2022. dec. 23. 15:24
 2/9 anonim válasza:
Úristen, ugye nem ugyanazzal randiztunk? :D Nálam is pont a hithű fideszessége miatt párolgott el egy pillanat alatt a lila köd..
2022. dec. 23. 15:24
 3/9 anonim válasza:
Hú basszus most így elképzelem, hogy elkezdi magyarázni, hogy Mészáros Lőrinc egy tehetséges üzletember.
2022. dec. 23. 15:37
 4/9 anonim válasza:

A lány elég rendszeresen találkozgatott az exeivel, mert hogy barátok meg minden, de engem borzasztóan idegesített amikor mindig ők voltak a téma...


Másik eset, amikor kikötötte, hogy ő bizony várni fog a szexel 6 hónapig. Már a 7-8 randin lehettünk és egy kiadós cumi után jelentette ki... A lány akkor volt 26 én meg 30.

2022. dec. 23. 15:53
 5/9 anonim válasza:
Van egy alapbetegségem, emiatt mindenkinél azt érzem, hogy semmi esélyem sem lenne, így inkább mindig én zárok le hamarabb. 1* volt egy jelentős ismerkedésem, de lezártam, volt, hogy csak barátkozás lett volna a másik nemmel, de inkább ott is lezártam. (F40)
2022. dec. 23. 17:01
 6/9 anonim válasza:

Volt ilyen kb 10 éve..

Nagyon tetszett a lány és fordítva is:) csinos és szexi volt és kedves… egy ok volt ami miatt nem működött és az ismerkedés első fázisában léptem…. Vérzett a szívem:( még ma is:(

Az ok: 4 kutyája volt egy garzonban.. egyszerűen nem ment… nem szeretem a rengeteg kutyát.. 1 még lehet ok lett volna de így???

Ez sok volt.

2022. dec. 23. 19:32
 7/9 anonim válasza:

Amikor eljött randira és totál máshogy nézett ki, mint a képeken ráadásul nagyon nem jó értelemben.


Egy másik azt mondjuk én szúrtam el és a lány lépett le, hogy a 3. randin voltam egy lánnyal és rákérdezett hány exem volt meg alkalmim én válaszoltam én is megkérdeztem ő is válaszolt én meg hangosan meglepődtem, hogy mennyi??? Nem volt nagy a szám csak én abba voltam, hogy egy kettő. Aztán elnézést kértem, hogy így reagáltam azonnal, de már késő volt ő eldöntötte, hogy nem fog menni. Nem is baj, heteket kellett várni mindig, hogy láthassam.

2022. dec. 24. 09:20
 8/9 anonim válasza:
27 voltam, én látásból harmincasnak néztem, de kiderült, hogy negyvenes. Nagyon jól tartotta magát, de azért így más. Azért randiztunk, de kiderült, hogy túl vallásos, Bibliát idézett állandóan…
2022. dec. 25. 14:36
 9/9 anonim válasza:
Megalázott a barátaim előtt, és amikor számonkértem, és mondtam neki, hogy én komolyan gondolom vele, nem csak futó kalandnak, akkor egy flegma "ja, az lehet" mondatot odavetett. Abban a pillanatban múlt el minden érzés. Azóta sem állok szóba vele, pedig már 20+ éve történt.
2022. dec. 26. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!