Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés terén mért van ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés terén mért van ez a kettős mérce az elvárásokat illetőleg?

Figyelt kérdés

Egy csomó nőci hirdeti hogy ő "erős, független nő", mert 1. van fizuja amiből megél 2. van állása 3. magának fizeti a nyaralást hobbit. Úgyhogy ő nem áll le akárkivel, neki JÁR a jópasi.


Ha egy férfi hozza ugyanezeket, vagyis állást, hobbit, fizetést, akkor az már bezzeg nem erős férfi, akinek JÁR a jónő, hanem "ez az alap". Meg még gúnyolódnak is vele, hogy mit vár ezért, tapsot?


máj. 13. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt nem tapasztaltam.
máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Mert átbillent az egyenjogúság a nők javára, vagyis kezd átbillenni. Nyomják nekik hogy mindegy hogy néznek ki lehetnek egészségtelenül elhizottak, szőrösek, öregek stb nekik akkor jár a top pasi ha két szalma szálat nem tettek keresztbe. Le fognak incelezni ezért a kérdésért most ezt a legegyszerűbb rávágni ha valaki megirja az igazságot.
máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Én is ezt hirdetem, de én még egyszer se mondtam, hogy nekem ezért JÁR a jó pasi. Én csak azt írtam, hogy LEGALÁBB ezt a szintet hozza a pasi is, amit én. Legyen normális lakása, munkája, legyen egzisztenciája, félretett pénze, ne kéregessen kölcsön minden hónapban. Nem kell, hogy gazdag legyen, csak normális életet éljen, ahogy én. Nyaralással, hobbival, értelmes elfoglaltságokkal együtt.

Szerinted én mit kaptam ezért? Aranyásó és társai kommenteket. Gondolom olyan férfiaktól, akiknek ez a szint megugorhatatlan akadályt jelent.

máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem ez a kettős mérce. A kettős mércénél az, aki "mér", ugyanaz a személy.


Ha biszex nő lennék, aki mást vár el a nőktől, mint a férfiaktól, az kettős mérce. Ha a nők elvárnak valamit a férfiaktól, a férfiak meg mást a nőktől, az nem kettős mérce.

máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos a feminizmus már teljesen átment férfi utálatba. A feministák már ott tartanak h teljes elemi erővel azt akarják lenyomni a társásalom torkán, hogy a dagadt nők az új bombazók mert:

Ha egy nő kövér, de kiáll a nagyközönség elé és előadja magát, akkor bátor és sajátosan szép mert felvállalja magát. Desokszor nincs is erre szükség, elég, ha kiposztol a social mediara egy fotót/videót, és egyből agyon van ajnározva.



Bezzeg ha egy pasi kövér az egyből egy disznó ronda és ocsmány meg fogyjon le.



Arról nem is beszélve, hogy itt egy pasi le meri írni, hogy neki is van igénye a szépséghez és nem kezdene egy koca nővel akkor milyen mérhetetlen gyülőlet cunamit kap válaszul.

máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

"1. van fizuja amiből megél 2. van állása"


Én vagyok nagyon hülye, vagy ez a kettő ugyanaz? A munka az, amit fizetésért csinálsz. Még jó hogy állás = fizetés.

máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

"Arról nem is beszélve, hogy itt egy pasi le meri írni, hogy neki is van igénye a szépséghez és nem kezdene egy koca nővel akkor milyen mérhetetlen gyülőlet cunamit kap válaszul"


Mert kandisznók szokták írni.

máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

#7

Láttál egyáltalán képet az itteni pasikról?

máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8%

8.


"Figyejjé'! Aki itten ír az csak szar lehet, jóúvan! Hogymé?! Mer aszontuk, azé!"


Ezt az oldalt egy ezredmásodpercig nem lehet komolyan venni.

máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nemtől függetlenül alap, hogy egy felnőtt ember dolgozik és nem mással fizetteti a hobbiját.
máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!