Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés terén mért van ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés terén mért van ez a kettős mérce az elvárásokat illetőleg?

Figyelt kérdés

Egy csomó nőci hirdeti hogy ő "erős, független nő", mert 1. van fizuja amiből megél 2. van állása 3. magának fizeti a nyaralást hobbit. Úgyhogy ő nem áll le akárkivel, neki JÁR a jópasi.


Ha egy férfi hozza ugyanezeket, vagyis állást, hobbit, fizetést, akkor az már bezzeg nem erős férfi, akinek JÁR a jónő, hanem "ez az alap". Meg még gúnyolódnak is vele, hogy mit vár ezért, tapsot?


máj. 13. 14:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Mi ebben a kettős? Ez férfiben és nőben is minimum alatti szint.
máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

11-es, igen elvileg az kellene, hogy legyen. Hogy egy felnött ember képes legyen önállóan eltartani magát egy normálisan elvárható szinten, ami nem a hónapról hónapra vegetálás.

De sajnos erre az emberek jó része nem képes, függetlenül attól, hogy nö vagy férfi.

máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
#11: Azért van olyan, aki nagyon keveset keres és két fizuval könnyebben jönnek ki pl kaja, rezsi, albi, biztosítás, kaja stb. Azokkal pl mi lesz?
máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
Sehol nem olvastam ilyent. Te kevered azzal, hogy a pasinak is legyen egy normális egzisztenciája. Ha meg "jó nő" is az illető, miért is ne hasonló párt keressen.
máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, miért nem olyan nőkkel foglalkozol, akik szimpatikusak neked?


Amúgy meg igen, az alap, hogy a pasinak legyen állása, fizuja, különben miért akar ismerkedni? Előbb oldja meg az életét, mielőtt berántana vkit a nyomorába.


A nők meg általában azért hangsúlyozzák a társkeresőkön, hogy képesek eltartani magukat, hogy a pasik lássák, nem golddiggerek, nem eltartót keresnek, hanem normális harmonikus párkapcsolatot.


Eleve nálad nem is értem, miért foglalkozol az egész társkeresés-csajozás témakörrel. Annyira primitív vagy, még így online is süt rólad, hogy élőben is valami földigiliszta szerű kis izé lehetsz (agyilag). Még ha egy gyerek nyolcévesen ilyen hülye kérdésekkel trollkodik a neten, azt mondom, oké, majd az anyja nyakon vágja. De felnőttként ez irtózat kínos. Hogy lennél képes életben tartani egy párkapcsolatot?

máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%

"Láttál egyáltalán képet az itteni pasikról?"


Leírják, hogy hogy néznek ki.

máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem először mondom, hogy kor meg nem helyett azt kéne leírni, ki honnan ír. (Plusz hogy vannak-e barátai, közössége, ahova jár.)


Mert az nagyon alja szint, ha valaki arra veri magát, hogy dolgozik. Nagyanyáink is dolgoztak. Nem ismerek olyan nőt, aki külön kiemelné, hogy ő dolgozik, mert tényleg ez az alap. Ez olyan, mintha valaki azt hangsúlyozná ki magáról, hogy mos fogat.


Szóval vagy szupergazdagok, vagy szuperszegények lesznek azok, akiknél ekkora szó, hogy a nő dolgozik.

máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem mondtam olyat, hogy nekem JÁR a jó pasi, de mivel nem vagyok rászorulva, hogy bárkivel összejöjjek minél hamarabb, ezért nyilván szingliként várnék lazán addig, amíg megfelelőt nem találok. Nem gondolom, hogy ezek plusz dolgok lennének, hanem a legalapabbak, vagy nem tudom, én nem valami putriból jöttem, ahol akkora extra lenne a munka meg a fizetés.😃
máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
13-asnak: akkor azok jöjjenek össze egymással. Ha mindkettőjük hasonló színbvonalon él akkor egyik se várhat többet a másiktól. De aki efelett él az hadd válogasson.
máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
14%

#19: De akkor utána ne is panaszkodjon, hogy nem talál maga mellé stb, mert "válogat". Nem is azon múlik egy jó kapcsolat, hogy ki keres jobban vagy ki éppen munkanélküli.


Nekem édesanyám most munkanélküli, tavaly még ő keresett jobban mint a férje, most meg van olyan hónap, hogy kb semmit mert max alkalmi munkákból tud keresni pénzt. Nyilván a te logikád szerint ez a kapcsolat létre sem jöhetett volna, mert édesanyám jobban keresett mint ő, most meg neki kellene szakítania édesanyámmal, mert ő alkalmi munkákból él és nincs állandó keresete se és feketén kap pénzt zsebbe? Már az elképzelés is tök böszme, mert hogy egy rád jó benyomást tévő emberrel aki bejön azért ne jönnél össze, mert most pillanatnyilag kevesebbet keres, mint te vagy esetleg nincsen most állása. Ezer másik dolog is lehetne szempont, nagyon unalmas már, hogy a gyakoris femcelek megakarják mondani mindenkinek mit kell nézni egy férfin.

máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!