Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami normálisabb, INGYENES társkereső oldal, mint a Tinder?

Figyelt kérdés
Tinderen nem vagyok túl sikeres. 27 éves vagyok, kb. 3 évvel fiatalabb vagy velem egykorú nőkkel szeretnék ismerkedni, társat keresni. Van olyan társkereső oldal, ami INGYENES és jobb, mint a Tinder vagy a Tinder lenne a legjobb, ahol találhatok barátnőt?

márc. 4. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm Facebook társkeresőn ismerkedik, majd meglátjuk mennyire lesz tartós a kapcsolat.
márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Hagyd a társkeresőket, ott az alja nők vannak, meg a beépített emberek.
márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha Tinderen nem megy akkor máshol sem fog.
márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor a Tinder a legjobb?
márc. 4. 13:00
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha ennyit sem akarsz/tudsz szánni a társkeresésre, hogy akarsz mégis barátnőt?
márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogyhogy ennyit sem?
márc. 4. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6

Ha ennyire sincs pénzed, hogyan akarsz párkapcsolatot, mert ahhoz kell pénz. Hogyan fogod fizetni az első randit stb

márc. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne a pénzről szóljon már, mert akkor az nagyon szomorú. Egy randit meg azért csak tudok fizetni. És nehogy már az én hibám legyen, hogy netto 275 ezret keresek diplomával. Ahogy egy kolléganőm mondja, legyen a főnökeim szégyene. Én szeretem a munkám.
márc. 5. 08:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt.
márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Facebook-társkereső.
ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!