Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Honnan lehet tudni,házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni,házasság alatt, hogy a másik fél csak kábít, és csak semmitmondó ígéreteket tesz a jövőre nézve?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl olyanra, ami aktuális, hogy "majd elköltözünk édesem, csak nem tudom mikor,és miből?". A jelenlegi lakhelyünkön gyűlölök,és minden erőmmel azon dolgozom,hogy elmehessünk innen,és saját házunk lehessen, a mi elképzelésünket megvalósítva, ( nő vagyok), de amikor ilyet mond,hogy majd...meg nem tudja mikor, valahogy nyílik a bicska a zsebemben. Akkor úgy tűnik, csak egyértelműen üres ígéreteket tesz,hogy vele maradjak,és ez csak nekem fontos? Mielőtt összeházasodtunk is ugyan ezt mondta, de akkor volt egy halovány reményem, hogy előbb vagy utóbb elmehetünk innen, de az,hogy folyamatosan csak ezt hallgatom,és ő nem tesz semmit, azért az sejtet valami sos jelzést nekem. Hagyjam el emiatt, vagy pirítsak rá,hogy vagy jobban igyekszik,vagy akkor ennek a házasságnak vége? Mindig az a szava járása, hogy "nem tudom mikor"...Ennyi erővel, úgy gondolom én is mondhatom,hogy nem tudom mikor fogok neked kivasalni,vagy megfőzni..Csak én vagyok ilyen hülye,hogy halálosan bosszant a majd,meg a nem tudom szó?
máj. 15. 03:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Majd elköltozunk????? Kezdjuk ott, hogy nem kezdünk olyan férfival, akinek nincs sajat lakasa/háza


Ettol eltekimtve, amit irsz, az nekem azt jelenti, hogy ez a férfi instant kuka... Ha én kérek valamit a férjemtől, 1-2 napon belul megcsinálja!

máj. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyértelmű, hogy semmitmondó, üres ígéreteket mond, nem is értem miért házasodtál vele össze. Házasság nem old meg semmit, csak macerásabb szakítani.
máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

parole, parole, parole...

mindig a tettek beszélnek.


már az elején is lehet tudni, hogy ki az aki csak ámít, vagy csak álmodozik, akár ha nem is rosszindulatból.

máj. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te mit teszel azért,hogy eltudjatok költözni?

Teszel félre havi szinten pénzt, hogy legalább önerő legyen lakáshitelhez?

Üljetek le és beszéljétek meg, hogy mostantól X összeget félretesztek, ha van rá módotok, keressétek jobb állást/vállaljatok plusz műszakot vagy tanuljatok munka mellett, hogy előrébb jussatok.

Amúgy ezeket a férjed nélkül is elkezdheted, sőt el is válhatsz ha nem egyezik a jövőképetek.

máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó.Épp arról írtam,hogy én teszek,ő nem. Ebbe minden beletartozik,munka pénz,stb.
máj. 15. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor hol itt a közös jövő?
máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő semmit nem akar tenni. Majd valamikor, valamiből, de a tettek nem ezt igazolják. Tehát üres semmitmondó ígéret, hogy a továbbiakban is főzz meg és vasalj ki.
máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!