Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen előny lenne és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen előny lenne és különb vagyok a többi férfitől hogy 39 évesen hogy nincsen és nem is akarok barátnőt, feleséget, gyereket?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy leborulnak előttem az emberek emiatt, hogy milyen ügyes vagyok, milyen okos vagyok hogy nem akarok nőt és hogy milyen jól teszem
márc. 7. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Sosem láttam még ilyen jelenetet.
márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Fel mered vállalni és nem engedsz a társadalmi nyomásnak mint azok, akik megkeseredetten irigyelnek most téged. Ők nem gondolták át, hog mivel jár egy család.

Ámbár ettől még senki nem fog a lábad elé borulni, nem vagy te semmilyen Istenség...

márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Életképtelen .. 😁
márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. Vagy inkább életképes mert fel tudta fogni előre hogy hogyan jár jobban anyagilag 😉😉
márc. 7. 10:38
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

#4

Én is az vagyok akkor, mert nem kell pesztrálnom egyet sem az elkényeztett, anyuci pici fiai közül. És nekem is több pénzem marad így.

márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Az arcodból azért visszavehetnél, kárörvendő is vagy, ha nem akarsz párt/családot, akkor élj így, magadnak kell megfelelj.
márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenkinek imponáló, de jól mondja a második, így is fel lehet fogni. Mindenkinek más az értékrendje, szóval kapni fogsz ezért hideget és meleget is.
márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez csak egy védekezési mechanizmus, hogy ne érezd azt, hogy semmihez sem vagy elég jó. Nem keresel eleget, ahhoz hogy gyereket és családot tudj fenntartani,illetve nem kellesz senkinek, így bemagyarázod magadnak, hogy ez milyen jó. Ha neked ez így jó, akkor jó.
márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8. Szerintem abszolút nem mert szerintem sem jó dolog ez csak a környezetem kommunikációja miatt állítom ezt, meg is lepődtem ezen
márc. 7. 11:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked így jó az életed akkor így éld. Nincs ezzel baj, nekem is van barátnőm aki nem akar se férjet se gyereket. Én se akarok mégegy férjet van egy kisfiam nekem így jó az életem.

De azért nem kéne olyanokat mondanod hogy te értékes vagy és akiknek családjuk van nem azok. Hogy egyedül te csinálod jól.

Mert nem mindenki másra vágyik van aki családcentrikus van aki soha nem akar gyereket. Van akinek az okoz örömöt hogy a gyerekéte költhet, van akinek az ha magára.

Pl engem zavar hogy kevesebb pénzem van mert van gyerekem.

márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!