Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnál ha első randin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha első randin a pasi elsütne neked egy iszonyatosan gyenge poént?

Figyelt kérdés
márc. 7. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Atól függ, milyen poén, és hogy mennyire jön be a pasi
márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Elválnának útjaink. Az ilyen (önreflexió nélküli) embereket nem az én idegrendszeremre szabták.
márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nyilvan nem csak egy gyenge poenrok szól a randi hanem ezer minden másrol is szó van. Komplexen ítélek csak, nem kiragadott 1mkndatok után.
márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

- hogy hívják azt a férfit aki a nőket lefogja és összefirkálja?

- ??

- satír

márc. 7. 16:23
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Szóviccekhez, erőltetett és gyenge poénokhoz már hozzáedződtem, én is képes vagyok marhaságokat kitalálni.

Elmondanám, hogy ez nem esett le vagy nem értékelem, de semmiképp sem tettetném, hogy tetszett. Elfutni se futnék el.

márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Az indián a törzsfőnöktől kéri hogy rövidíthesse a nevét.

A főni kérdezi mert hogy hívják magát?

-"Szelek Szárnyán Szélsebesen Suhanó Nyílvessző"

És mire szeretné rövidíttetni?

-Shh

márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy-két gyengébb poén elhangzik egy amúgy tartalmas beszélgetés közben, az nem gond. Ha viszont egyik gagyi szóviccet követi a másik, és nem tudok vele normálisan beszélgetni, akkor nem lesz folytatás.
márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
Elkezdenék vele beszélgetni a kereszténységről és Jézus tanításairól.
márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Én az ilyen szóvicceket kifejezetten jókat tudok szórakozni. Amúgy még a nekem fárasztóbb vagy gyengébb viccek felett is szemet tudok hunyni. Én csak akkor hagynám abba az ismerkedést, ha egyértelműnek látnám, hogy éppen játssza a Schrödinger Suttyóját - azaz mond vmi nagyon rasszista, homofób vagy hímsovi dolgot, és ha felháborodok, akkor rögtön azt mondja, csak vicc volt, amikor nem is olyan hangsúllyal mondta (és tuti, hogyha egyetértettem volna vele, akkor nem vicc lenne, hanem a véleménye).
márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

#9

Schrödinger Suttyója :D Ezt nagyon adom! Hogy én mennyi ilyenbe belefutottam, csak nem volt rájuk megfelelő kifejezésem.

márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!