Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lunora kérdése:

Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Sőt, biztos. Adott egy elég vonzó lány, tájékozottnak és viccesnek is mondanám magam.

De! 2 éve hogy nincs egy épkézláb párkapcsolatom.

Már a szüleimnek is feltűnt és elgondolkodtató kérdést kaptam , miszerint

-Nem lehet, hogy túl nagyok az igényeid?


Valójában nem érzem annak, ( bár nyilván mindenki ezt mondaná)

- kell, hogy valami megfogjon a másikba, a kisugárzás fontos

-intellektuálisan ki tudjon elégíteni

- olvasson vagy barkácsoljon


Nem olyan nagyon hosszú ez a lista és tényleg mindegy számomra, hogy magas, alacsony, a külsőségek majdhogynem nem érdekelnek.


Lehetséges hogy azért ijednek meg a srácok mert túlságosan határozott és karakán vagyok?

23 Leszek egyébként, és ha ez számít, lassan családot szeretnék, ennek a feltételeit pedig megalapoztam már, van egy jó állásom, saját házam, és tanulok is.



2021. márc. 29. 09:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
,,olvasson vagy barkácsoljon" - nem olvastam tovább. :DD
2021. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

hova jársz társaságba, közösségbe?

mi a hobbid - azon keresztül?

hol vagy elérhető?


ezeket érdemes végiggondolni

2021. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem annyira nem nagy igények ezek a barkácsolás tényleg fura, de sok lány olvas.

Szerintem csak idő kell és találsz ilyen lányt.

2021. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

#1 szerintem fontos a közös hobbi 🤗

Kövezz meg érte, hogy olvasok, vagy szeretek barkácsolni 😃

2021. márc. 29. 09:41
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos, hogy olvasson vagy barkácsoljon? Ha ez nincs, de minden más tökéletes, akkor elutasítod? 23 évesen még tanulsz, de már jó állásod van és saját házad is? Nem lehet, hogy minden időd a felsoroltakkal töltötted és kimaradtál a szociális kapcsolatokból? Valaki hiába gyönyörű, jó a személyisége, ha a szabadidejét négy fal között tölti senki számára nem derül ki.
2021. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek nem nagy elvárások de egyébként kit tudsz megváltoztatni? ha megnézed az életed, kire vagy hatással? leginkább magadra, persze a másikra is ettől függetlenül viszont a gond az hogy ehhez ragaszkodsz.

Nézd, én olvasni imádok, humorizálni és lazán venni az életet (és ahhoz hogy te tudj olvasni, szeress olvasni, tényleg szükséges hogy más is olvasson?) barkácsolni viszont nem.

Az jó hogy ilyen stabil hátteret alakítottál ki magadnak, viszont ajánlom hogy legyél sokkal nyitottabb.


Engedd el az elvárásaid. Nem azt mondom ne legyenek...csak ezzel a te saját látóköröd szűkíted és aki amúgy nagyon jól passzolna hozzád lehet pont nem szeret olvasni de focizni igen vagy esetleg játszani... Erre nézz rá. :)

Nem kell közös hobbi, meg amúgyis HA nincs, akkor meg ki lehet alakítani is közös hobbit akármikor ha a másik és te is érdeklődő vagy. Semmi nincs soha kőbe vésve csak akkor ha úgy gondolod. 23/F

2021. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

#5

Azért fontos számomra a barkácsolás, hiszen nyilván mindenki a tapasztalásából tanul, mert nekem ez hobbi. Szeretem ha a párom ebben tud segíteni, akar és élvezi is csinálni. Ne az legyen, hogy én sürgök forgok ő pedig egy villanykörtét se tud becsavarni. Nem mellesleg rohadtul szexi, ha egy pasi ezermester.

Az olvasás emellett szerintem sok mindent elárul az adott emberről, szerintem ez jelzi, azt, hogy valaki mennyire nyitott és mennyire akar fejlődni. Nyilván ha nem olvas, is rendelkezhet ezzel a tulajdonsággal.


Szakmát tanulok. Ez lesz a harmadik.

Nem maradtam ki a szociális kapcsolatok építéséből, ugyanúgy eljártam bulizni, vagy kiállításokra, programokra, amikor lehetett még. Valamint kezdeményező is vagyok.


De lehet talán kellene valami más közösségi élet is...

2021. márc. 29. 09:56
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
Most őszintén kíváncsi lennék, hogy ha 10 faszi írna neked, akkor abból hosszabb távon hányat szórnál ki mindenféle indokkal ("ez nem ért a barkácsoláshoz", "ez kövér", "ez alacsony" stb.). Amúgy attól, hogy valakinek nincs kézügyessége, még lehet értékes ember. Egy villanykörte becsavarása nem egyenlő azzal, hogy valaki folyton a fúrás-faragásban éli ki magát, szerintem azért a legtöbb férfi be tud csavarni egy izzót, de attól még nem feltétlenül szeret barkácsolni. Ezermester embert meg nagyon nehezen fogsz találni. De ha valóban olyan intelligens és tájékozott lennél, mint amilyennek tartod magad, akkor ezt tudnád. Más kérdés pl., hogy te mit tudsz beletenni egy kapcsolatba. És most nem az anyagiakra vagy a műveltségre gondolok, hanem arra, hogy mennyire lennél jó feleség/anya, mennyire vagy kompromisszumkész, mennyire vagy családcentrikus, tudsz-e és hajlandó vagy-e házimunkát végezni, tudsz-e tanulni a saját korábbi hibáidból stb.
2021. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm!

Ezt átgondolom.

2021. márc. 29. 10:13
 10/34 A kérdező kommentje:

#8


Nem kell hinnéd az adott szavamban. De ezzel tudok szolgálni.


Nem mondtam, hogy nem értékes, a barátaim kisebb része engem hív át, ha valamit meg kell csinálni, most akkor ők se értékesek? Öcsém... 😀 hogy lehet ilyen következtetésre jutni?


Ott az izzó becsavarós részt meg úgy hívják szarkazmus.


Valamint az ezermester, mint tulajdonság van jelen.


Attól pedig, hogy szeretnéd az egómat piszkálni nem leszünk előrébb. Se te, se én.


Amit én magam tudok beletenni egy kapcsolatba? Hmm ezt a kérdést köszönöm..

2021. márc. 29. 10:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!