Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha társkeresőn megtetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőn megtetszik egy lány, akkor mit írjak neki? Hogy kezdjem a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Az ilyen hülye köszönésket élvezem, hogy: "Szia", "Hogy vagy?", "Mizu?"

És hasonlók.

Ezekre vagy csak annyit ír a lány, hogy kösz jól vagyok, vagy visszaír egy sziát.


Ti, akiknek sikerül már levelezni vagy akár randizni vagy összejönni egy lánnyal egy ilyen oldalon, mit írtatok?

Mit kéne írnom egy lánynak, hogy vissza is írjon és ne legyek túl szablonos?



jan. 5. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, mit írsz, valószínűleg a fényképed alapján dönti el, szóba áll-e veled. Már ha egyáltalán valós nő, és nem valami generált cucc.
jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Szia, nagyon szimpatikus vagy a képeid alapján. Én nagyon szeretek turazni/utazni/kutyakat/macskákat. Hol vagy/mit csinalsz/stb ezen vagy azon a képeden?
jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Valami kreatív vagy esetleg random dolgot amiről lehet beszélgetni
jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erőltetetten ne akarj kreatív lenni. Mindenképpen legyél érdeklődő és kedves. Szerintem ez mindenkinek bejon.
jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Mindegy mert a fényképed alapján dönti el hogy érdemes vagy e.
jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

A szia! kezdésnek nagyon jó! Ezzel mutatod, hogy nem vagy bunkó. A mizu is jó, ezzel jelzed, hogy érdeklődsz.


Esetleg a szia mizu után még a cica van gazdádat írnám. Ezzel jelzed, hogy vevő vagy rá.

jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk ezt ....

Szia kamu profil vagy,egy milánói modell képeit töltötted fel?

jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
7, Ez nagyon jó xd Ezzel jelzed, hogy annyira szép hogy el sem hiszed hogy valódi.
jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
7-ez ultra gaz
jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
9# igen az tudom,pont ezért tökéletes,mert megfogja nevettetni a hölgyet
jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!