Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tī ezzel egyet értetek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt mondta, hogy társkeresőn nem beszélgessen lányokkal, csak olyanra hajtsan akivel mindenképp össze is akarok jönni.


A társkereső tényleg nem jó arr, hogy az ember barátkozzon vagy fejlessze a kommunikációs készségeit?


(Azért kérdezem, mert elég nehezen ismerkedtem lánnyokkal és gondoltam itt gyakorolhatnék.)



jan. 12. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

A lányok/nők személyek, nem gyakorlóbábuk.

jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen okés, De ha nem lesz semmi match és ignorálnak akkor nem lesz meg a gyakorlás lényege, a magas ismétlésszám. Én nem vagyok fönt társkeresőkön, de sokan hisztiznek itt gyakorin, hogy senkive sincs match. Én anno lenyeltem a békát és élőben ismerkedtem, meg munkámból adódóan hideg hívások is benne voltak, hogy a charismám olyan legyen amilyen.
jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

2. Érdekes hogy tényleg itt sírnak, hogy nincs match, de az összes exem, akivel Tinderen ismerkedtem meg átlagos, meg a többi férfi ismerősöm is arról számol be, hogy azért vannak matchek, ha nem is sok, meg mindnek volt legalább egy első randija, de inkább kapcsolata. Pedig átlagosak átlag fizuval vagy épp egyetemisták nulla fizuval.


Szerintem nyugodtan beszélgess lányokkal, lehet eleinte nem az eseted de olyan jó a személyisége, hogy megtetszik és összejöttök :D

jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
A társkereső ilyen célra való használata egy eléggé arcátlan és etikátlan félrevezetés. Nem értem, hogy nem gondoltál bele, hogy ezzel a módszerrel öncélúan mások idejét vesztegeted, sőt mások lelkivilágát sebezheted meg, bennük hamis reményeket keltve. Az nem védekezés, hogy a nők egy része is (saját tapasztalataim szerint) sajnos elég gyakran hasonló dolgot művel a társkeresőkön: hosszasan levelezget férfiakkal, udvaroltat magának a neten, úgy, hogy esze ágában nincs senkivel sem találkozni.
jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

1. a trskereső TÁRS kereső. Nem barátkozós felület, nem fórum, nem publikus chatszoba. Szóval igen, azokkal ismerkedj a társkeresőn akit szeretnél, hogy a társad vagy legalább a partnered legyen. Ő ugyanezzel a céllal van ott, szóval ha te nem, akkor azt fogja érezni, hogy csak az idejét húzod és hagy a francba.


2. szociális készségek javítására az online chatelgetés alkalmatlan. Ehhez bizony találkoznod kell emberekkel.


Ha az a célod, hogy a szociális készségeidet fejleszd, akkor javaslom, hogy a hobbid mentén csatlakozz egy közösséghez. Ott megvan a közös érdeklődési kör, tehát az alap téma is. Ez egy tök jó ugródeszka, hogy úgy beszélhetsz olyanról amit szeretsz (azaz a legjobban ismersz és a legjobban tudsz róla besézlni) hogy az a másikat érdekli.

jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
A társkereső arra való, hogy pár levélből, üzenetváltásból kiderüljön van-e egymással "keresnivalótok" s érdemes-e továbbvinni a dolgot telefon, személyes találkozás irányába. Ha ezekben nem vagy jó akkor mindegy mennyire palléroztad ki magad az írkálásban, úgysem lesz semmi a storyból.
jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

#5 kezdetnek online chatek igen is alkalmasak, de egyettértek, tényleg élőben az igazi


#3 lehet igazad van, én nem vagyok fönt semmilyen online társkeresőn, én csak a gyakorin látom, hogy az incelek balhéznak, hogy senkinek se kell a kövér lusta seggük.


#4+#6 nyilván nem tartózkodik attól, hogy továbbvigye valakivel, akivel megvan az összhang. Viszont kezdeti motivációnak, hogy fölmenjen és aktív legyen, teljesen rendben van.

jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De nem tudok csak olyan lánynak írni akivel mindenképp össze is akarok jönni.

Vagy nincs olyan szép lány (vagy csak nem ismerem a stílusát), aki tetszene. Vagy csak egyszerűen nem merek írni, mert tudom, hogy alig tudok ismerkedni, beszélgezni.

Persze sok olyan lány van aki nem akar velem ismerkedni, de ellen nem tudok mit kezdeni.

jan. 12. 17:08
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: Ha nem mersz még írni sem egy neked tetsző lánynak a neten, akkor érdemes volna pszichológushoz fordulnod. Ez ugyanis olyan alacsony szintű önbecsülést jelez, amin célzottan, szakember segítségével dolgozni kell, mielőtt társkeresésbe fogsz. Ilyen állapotban társat keresni szinte teljesen esélytelen. Egy lány nem fogja megvárni, míg lelkileg megerősödsz: már a levelezés során, de legkésőbb az első randin két perc alatt rájön, hogy milyen fiú vagy, hogy nincs merszed semmihez és bizonytalankodsz, és már öszönösen menekül is tőled.
jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a társkereső oldalakat csak önkielégítésre használom arra van már csak értelmük! Jó lepontozást! Ha a nők Insta követőket gyűjtenek és OF-et reklámoznak akkor én is használhatom másra mint amire tervezték!
jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!