Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van nálam nagyobb lúzer? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nálam nagyobb lúzer? Egy nagyon jól kinéző lány rám írt, hogy megszeretne ismerni, én pedig azt hittem, hogy fake, vagy csak szórakozni akar, elutasítottam, közben meg kiderült, hogy tényleg nagyon megszeretett volna ismerni.

Figyelt kérdés

Alapvetően nem tartom magam rondának, mindig is csinos barátnőim voltak, de sosem voltam casanova, sokszor el is utasítottak, és szinte sosem kezdeményeztek maguktól nálam a lányok.


Mostanában Tinderen vagy bárhol sem volt semmilyen komolyabb sikerem, csak elutasítások, kikosarazások, voltak akik szimplán nem jöttek el a randira, picit odavert az önbizalmamnak, erre egyik este látom, hogy bejelölt egy lány, de nem gyűjtök ismerősöket, nem ismertem személyesen, meg őszintén szolva hiába volt vele közös ismerősöm, kamuprofilnak tűnt, a profilképe egy modell magazinból is származhatott volna, és csak 20 like volt rajta, ami nem reális, ha valaki ilyen kaliberű nő, gondoltam fake, szóval töröltem.


Bejelölt megint, megint töröltem.


Majd írt privátban, hogy ne haragudjak, hogy ismeretlenül bejelölt, de nagyon szimpatikus vagyok neki, és szívesen megismerkedne velem.


Mondom ez biztos kamu, csak szívatni akar, hiszen kamu a profil is, szóval kedvesen elutasítottam, hogy értékelem a kedvességét, és tök jó dolog, hogy kezdeményezett, de nem szeretnék ismerkedni jelenleg.


Tudomásul vette, azóta nem beszéltünk.


Ma pedig jön oda hozzám az irodában a legjobb barátom párja, hogy miért utasítottam el a barátnőjét, tök sokáig gyűjtötte a bátorságot, hogy írjon nekem, és tök lelkes volt, mert nagyon bejöttem neki.


máj. 22. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Írd meg a lánynak, hogy nem akartad elhinni, hogy egy ilyen gyönyörű lány és ne haragudjon, nem gondoltad, hogy igaz és szívesen megismernéd.


Max nem. De megpróbáltad.

máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Biztos hogy kamu volt, ne izgulj ezen
máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Nyugi. Úgyis egy rib...! Egy normális nő nem fogja lasszóval a faszokat mint ez!
máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Huuu jelöld be és mond, hogy olyan szép, hogy azt hitted kamu
máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
3# Ez miért lasszó? Ráírt, ennyi.
máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nincs még elveszve,virágcsokor kis csoki és mehet a randi.
máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
pfff persze, pl itt is így jártam egy csajjal.
máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rövidebben összefoglalva leírhatod neki egy bocsánatkéréssel körítve. Azt a részt én!!!! mindenképp beleírnám amit is itt írtál, hogy mostanában csak hülyítettek és mivel ennyire csinos azt hitted újfent ez a szituésön.
máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagy casanova..és rád ír egy modell csaj 😂 cool story bro
máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Aha, szép kis mese.
máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!